Tajfun Haiyan byl vytvořen uměle, protože Pentagon plánuje na Filipínách rozšířit americké základny

Tajfun Haiyan byl vytvořen uměle, protože Pentagon plánuje na Filipínách rozšířit americké základny

taifun
Jeden z nejsilnějších tajfunů všech dob zabil nejméně 10 000 lidí a byl plně v režii a pod kontrolou klimateroristů. 
 
Příznaky umělého tvoření tajfunu Haiyan (moje pozorování dle internetových zdrojů)
 
1. Kruhové mikrovlnné pulsy v Pacifiku, (zřejmě k zahřívání vody,viz šipky).

2. Ohromný, nepřirozený potenciál tepla v oblasti tvoření tajfunu v rovných rozvětvených liniích:

Fialová barva na grafu znázorňuje tzv. potenciál tepla – teplotu vody v oceánu, která je hlavním faktorem pro vznik tlakových níží a bouří. Rovné rozvětvené linie těchto oblastí napovídají, že onen potenciál tepla byl vytvořen uměle, a stejně tak i jejich rozsah (

Zdroj snímku: http://www.nnvl.noaa.gov/MediaDetail2.php?MediaID=1452&MediaTypeID=1

 

 

3. Chemtrailsová vláknitost tajfunové oblačnosti
 
4. Šlehací komíny/díry/bouřkové koláče:

Viz snímek níže (screenshot z animace http://cimss.ssec.wisc.edu/goes/blog/wp-content/uploads/2013/11/131106-07_coms1_vis_haiyan_eye_anim.gif)

Po celém obvodu systému jsou uměle, zřejmě radiací vyvolané výbuchy oblačnosti, které slouží k roztáčení gigantického víru.
To je technologie používaná běžně pro výrobu bouří, i u nás, viz články o bouřkových koláčích či bouřkových explozích, viz třeba zde.
Umělý šlehací komín je i uprostřed. Na animaci (níže pod snímkem) můžete zřetelně vidět, čtyři „poddíry“ ve středu systému (čili čtyři zdroje radiace), které se postupně spojily do kulatého oka tajfunu.

Animace zde:

http://cimss.ssec.wisc.edu/goes/blog/wp-content/uploads/2013/11/131106-07_coms1_vis_haiyan_eye_anim.gif

5. Velké mikrovlnné pulsy v Pacifiku 19. a 24. 10. 2013,
zřejmě k ohřívání vody v té oblasti. (Bylo jich pravděpodobně více, ale pořád to nesleduju..)
Více v článku Orgonetu Tajfuny a radiační pulsy v Pacifiku, http://orgo-net.blogspot.cz/2013/10/tajfuny-radiacni-pulsy-v-pacifiku.html

Tajfun Haiyan, v Pacifiku zvaný Yolanda, je nepochybně umělým výtvorem, jakožto i řada tajfunů nedávno vytvořených v té oblasti. V poslední době Dutchsinse zaznamenal řadu pulsů v Pacifiku, pocházejích zjevně z různých „radarových“ zařízení v oblasti (sledováno na mapě radarových zařízení na Google Earth – neuvěřitelné, co toho všude je!). Pulsy zřejmě slouží k ohřívání vody v oceánu.
Zdá se, že americká armáda, hodlající vlastnit počasi do roku 2025, už svůj cíl nejméně ze 3/4 naplnila …

Důvod k zasažení Filipín: rozšíření amerických základen

Pentagon plánuje na Filipínách rozšířit americké základny…
…o dalších 150,000 vojáků v příštích 30 letech. Zatím má jít jen o 12,000 vojáků do roku 2018. Čína to považuje za přípravu na válečný střet v Jihočínském moři o néleziště plynu a ropy. Tajfun na Filipíny přisel jako dar z nebes. 1. září tohoto roku filipínská vláda zamítla Pentagonu navýšení počtu vojáků na svém území, včetně zvýšení kapacit vojenského personálu. http://www.voanews.com/…1741164.html

Teď ale přišel tajfun, a jako na zavolání, Filipíny volají o pomoc, Amerika má „zcela náhodou“ kousek vedle na moři letadlovku s helikoptérama, Amerika přispěchá na pomoc, ale zadarmo to nebude. Filipíny jistě nebudou muset nic platit, ale s tím zákazem zvyšování americké přítomnosti na Filipínách to bude muset filipínská vláda sakra rychle změnit.

Ťesně před tím, než vznikl v Pacifiku tajfun, oznámila Manila, že rozhovory s americkou vládou o zvýšení limitu rotace amerického personálu na Filipínách jsou na mrtvém bodě: http://www.philstar.com/…ence-stalled

Pentagon těžce tlačil na Manilu koncem srpna, ale neůspěšně:

http://tinyurl.com/pu2g7xk

Hlupáci  se radují, jak Amerika je laskavá a hned posílá pomoc Filipíncům. Neuvědomují si ale, že letadlové lodě USA krouží okolo Filipín už přes 10 měsíců a čekají na podpis dohod s Filipínama o zvýšení deploymentu amerických vojáků v oblasti!

zdroj : orgo-net.blogspot.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tajfun Haiyan byl vytvořen uměle, protože Pentagon plánuje na Filipínách rozšířit americké základny

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*