Tajemství z Fatimy po 100 letech – 2.část

Tajemství z Fatimy po 100 letech – 2.část

Tajemství z Fatimy po 100 letech – 2.část

 

Tajemství z Fatimy po 100 letech – 2.část from Secret of Fatima on Vimeo.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tajemství z Fatimy po 100 letech – 2.část

  • ….teprve když si spojíte stará proroctví s těmi z moderní doby — a hlavně s tím co se už stalo — pak užasnete, jak vše do sebe zapadá a jak neuvěřitelně přesným se ukazuje Janovo Zjevení. Neuvěřitelný rozměr dostává i potlačené 3. Fatimské proroctví (označené jako Tajemství protože jej Vatikán zatajil). Fatima je úzce spojená se Zjevením.

    Na webu ragauian.cz naleznete velmi důkladně fakty podloženou analýzu, která úkazuje ďábelskou snahu Vatikánu cosi zatajit — a to zatajit velmi důkladně — to je také jediná jistota, kterou máme. Krom toho že Vatikán vší silou tají pravdu, je zde druhý problém — i Ti kdo se pokouší dát lidem k dispozici skutečné proroctví, jsou v zajetí nesprávné interpretace Janova Zjevení, na které se Fatima velmi Jasně odvolává. Což je i případ jezuity Malachiho. Když si tato dvě proroctví spojíte, zjeví se vám úžasná až šílená realita.

    V první řadě zopakujeme že většina interpretací je zcela mimo — především můžete s jistotou vyloučit veškeré modlení k tzv. panence Marii, která s Fatimou nemá nic společného… smysl se vám zjeví když se podíváte na dekódování Janova Zjevení a jeho veledůležité symboliky dvou šelem, jakožto mocností které vládnou světu v těchto Posledních dnech. Především tedy:

    V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. 1. šelma = Vatikánské papežství. 2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

    více na webu ragauian.cz/fatimske-zjeveni-1-zfalsovane-proroctvi-ktere-nema-nic-spolecneho-s-panenkou-marii/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*