Tajemství z Fatimy po 100 letech 1. část: Apostaze v církvi

Tajemství z Fatimy po 100 letech 1. část: Apostaze v církvi

Letos je 100 let od zjevení z Fatimy. Co mu předcházelo a co následovalo?

V 18. století vzniklo osvícenství. V 19. století navazuje na osvícenství modernismus. Ve skutečnosti šlo o likvidaci podstatných pravd křesťanství – o apostazi v církvi.

Sv. Pius X. vydal encykliku a antimodernistickou přísahu. Část biskupů, kněží i teologů, kteří byli modernisty, tato opatření vědomě nepřijala.

Po smrti Pia X. bylo prvním úspěchem zednářů prosazení na papežský stolec Benedikta XV. (G. della Chiessa, 1914-1923). Ten dával v církvi prostor pro rozvoj modernismu. V roce 1917 se několikrát zjevila Bohorodička dětem v portugalské Fatimě. Šlo o výzvu k pokání. Po Benediktu nastoupil papež Pius XI. (1923-1939) a po něm Pius XII. (1939-1958), pak Jan XXIII. (A.G.Roncalli, 1958-1963).

Roncalli byl už v roce 1911 usvědčen z modernismu. Benedikt XV. ho ale prosadil do Kongregace pro misie a za učitele v římském semináři. V roce 1925 poslal Pius XI. docenta Roncalliho jako apoštolského vizitátora do Bulharska a pak do Turecka, aby tím uchránil studenty od herezí. V roce 1958 díky těm, s nimiž měl jednotu ducha, se stal papežem.

V roce 1960 odstranil alarmující hlas pokání, daný ve třetím tajemství z Fatimy. Kardinál Bea upozornil papeže i kardinály: „Tajemství se týká apostaze v církvi“. Když Bea vyšel z porady, řekl: „Právě jsme zabili miliardu lidí, protože Jan XXIII. se rozhodl zakázat zveřejnění tajemství a odmítl zasvěcení Ruska Kristu a Bohorodičce.“ Místo toho, aby Jan XXIII. otevřel dveře duchu pokání, započal v roce 1962 druhý vatikánský koncil. Na něm otevřel dveře modernistům a dal jim plnou vládu. Prostřednictvím koncilu uskutečnil svou dávnou touhu prosadit modernistické hereze – aggiornamento, jako antievangelium (Gal 1,8-9) do celé církve.

Na II. Vatikánu Jan XXIII. určil tzv. pracovní prezídium, složené většinou z modernistů. Ti úskočně prosazovali svůj i jeho program.

Ovocem II. Vaticana byl heretický dokument „Nostra aetate“ (1965), Babylon v Assisi (1986) a ve světě gender schizofrenie, multikulturalismus a islamizace Evropy. Dnes už jsou oficiálně popírány objektivní pravdy i objektivní hodnoty! Toto je ovoce aggiornamenta – modernismu v církvi a ve světě.

Úřad papežství byl zločinně zneužit k prosazení procesu autogenocidy církve.

Jan XXIII. i Pavel VI. jako papežové prosadili hereze. Proto i II. vatikánský koncil byl a je neplatný a tito papežové musí být jako heretici posmrtně vyloučeni z církve! Dopustili se daleko většího zločinu než papež Honorius, který byl z církve posmrtně vyloučen (srov. bula Pavla IV., „Cum Ex Apostolatus Officio“). To je první krok k pravdivému pokání z apostaze v církvi!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Tajemství z Fatimy po 100 letech 1. část: Apostaze v církvi

 • Rád bych vám teď vyprávěl skutečnou historii lidstva za posledních 2000 let. Tím myslím tu, co v učebnicích nenajdete. Tu co napsali a zfalšovali vítězové… vítězové nad lidstvem. Ano na této planetě se vede válka… válka pro většinu lidstva bohužel neviditelná — válka o lidské duše! Válka ve které moderni lidstvo momentálně silně prohrává… Nejspíše jste prošli podobným vývojem jako já — od slepé víry v to, co nás učí ve škole a vytrubují v oficiálních médiích — k poznání že to bude možná jinak — jelikož ty propagandistické kecy vůbec nedávají smysl… a teprve když si spojíte stará proroctví s těmi z moderní doby — a hlavně s tím co se už stalo — pak užasnete, jak vše do sebe zapadá a jak neuvěřitelně přesným se ukazuje Janovo Zjeveni. Neuvěřitelný rozměr dostává i potlačené 3. Fatimské proroctví (označené jako Tajemství protože jej Vatikán zatajil).

  Na webu ragauian.cz naleznete velmi důkladně fakty podloženou analýzu, která úkazuje ďábelskou snahu Vatikánu cosi zatajit — a to zatajit velmi důkladně — to je také jediná jistota, kterou máme. Krom toho že Vatikán vší silou tají pravdu, je zde druhý problém — i Ti kdo se pokouší dát lidem k dispozici skutečné proroctví, jsou v zajetí nesprávné interpretace Janova Zjevení, na které se Fatima velmi Jasně odvolává. Což je i případ jezuity Malachiho. Když si tato dvě proroctví spojíte, zjeví se vám úžasná až šílená realita.

  V první řadě zopakujeme že většina interpretací je zcela mimo — především můžete s jistotou vyloučit veškeré modlení k tzv. panence Marii, která s Fatimou nemá nic společného… smysl se vám zjeví když se podíváte na dekódování Janova Zjevení a jeho veledůležité symboliky dvou šelem, jakožto mocností které vládnou světu v těchto Posledních dnech. Především tedy:

  V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

  1. šelma = Vatikánské papežství
  2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

  Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

  PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

  Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

  http://www.ragauian.cz/fatimske-zjeveni-1-zfalsovane-proroctvi-ktere-nema-nic-spolecneho-s-panenkou-marii/

  http://www.ragauian.cz/papez-chce-vice-muslimu-vice-vitani-a-jejich-volny-pohyb-po-evrope-aby-zrychlil-islamizaci-tak-krestany-nabada-aby-meli-mene-deti-drive-cirkev-antikoncepci-zakazovala-antikrist-je-tady/

 • S prominutím tohle vše jsou nesmysly o ničem, je nepochybně dokázáno historickým výzkumem a znovuobjevenými dokumenty jako např. Tomášovo evangelium, že církev je antikristem již od 4. st.! Jsou pro to jasné důkazy!

  Kdo hledá najde!

  A jen ten kdo není líný hledat pravdu najde!

  A co vy vážení čtenáři? Chcete najít Pravdu nebo raději žít ve lži a nechat ze sebe dělat blbce?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*