Tajemný virus zabil 20 ukrajinských vojáků, separatisté obviňují americkou laboratoř

Tajemný virus zabil 20 ukrajinských vojáků, separatisté obviňují americkou laboratoř

Na začátku prosince se objevily zprávy v souvislosti s podivným novým virusem, který infikoval vojenský personál na východní Ukrajině.

K dnešnímu dni, nikdo neví, jaký je jeho původ, a západní média hlavního proudu o tom nepodaly žádnou informaci. Nedávné odhalení tiskové agentury Donbass International News Agency (která se zdá být pro-ruská separatistická agentura) naznačuje, že má virus americký původ.

Kmen, který je od té doby přezdíván „Kalifornská chřipka“, údajně zabil 20 ukrajinských vojáků a zapříčinil hospitalizaci více než 200 osob. Virus způsobuje vysokou horečku, zdá se být imunní vůči moderní medicíně, a nakažený mu obvykle podlehne do 2 dnů. Podle místopředsedy velitele ruských separatistů, virus byl vypuštěn z výzkumné laboratoře v blízkosti města Charkov, kterou provozují „američtí vojenští odborníci“.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Bez ohledu na jeho původ, virus začal také infikovat civilní obyvatelstvo, a šíří se podél ukrajinského města Kramatorsk. Lékařům na ukrajinské straně se nepodařilo identifikovat virový kmen, protože laboratoř sídlí na separatistickém území.

Pokud jsou informace o tomto viru pravdivé, a aktuální počty nakažených přesné, pak by měl mít zatím úmrtnost okolo 1%. To by znamenalo, že je asi o polovinu tak hrozný, jako byla španělská chřipka v roce 1918, ale podstatně více smrtící, než běžná chřipka.

 

odkazy: https://dninews.com, http://www.zerohedge.com

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Tajemný virus zabil 20 ukrajinských vojáků, separatisté obviňují americkou laboratoř

  • USA se pokusily prostřednictvím Ukrajiny rozpoutat válku Evropy proti Rusku. Rusko zabralo Krym a pro USA se stala Ukrajina bezcennou, protože nebudou moci vytvořit na Krymu svou základnu. USA nemají spojence. Mají jen ty, kteří poslouchají a ostatní. My máme s USA také zkušenosti. Když poslali naše chemiky do války v Kuvajtu, vrátili se se záhadnými nemocemi. Nyní USA zkouší nové zbraně na Ukrajincích, kteří pro USA nikdy neměli žádnou hodnotu. Takže se alespoň snaží vytěžit z možnosti experimentovat v oblasti biologických zbraní. Doma by si to dovolit nemohli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*