Tajemná bulharská lebka může být mimozemského původu, tvrdí vědci

Tajemná bulharská lebka může být mimozemského původu, tvrdí vědci

Tajemná lebka, která byla objevena v pohoří Rodopy v Bulharsku, je mimozemského původu, tvrdí vědci.

Lebka, přezdívaná jako „Rhodope alien skull“, byla nalezena místním mužem (který si přeje zůstat v anonymitě) při vykopávkách ve městě Plovdiv. Muž, který ji nalezl tvrdí, že byla lebka pohřbena v blízkosti malého oválného kovového předmětu.

bulharska lebka

Deník 7tales.net uvedl:

Muž řekl fascinující příběh o tom, jak byl veden ve snu pěti tajemnými humanoidy oblečenými ve žlutém kovovém oblečení. Tyto bytosti ukázaly muži místo v pohoří Rodopy, poblíž hranice mezi Bulharskem a Řeckem, kde 21. Května 2001, po lovu divokých hus, nešel lebku nedaleko místa, které se mu zjevilo ve snu.

Jeho nález vyvolal mnoho vzrušení a diskuzí mezi některými analytiky a ufology, kteří prohlašovali, že je lebka jasný důkaz o přítomnosti mimozemských bytostí zde na Zemi. Muž nejprve ukázal lebku okruhu zájemců o paranormální jevy, ale lebka nezůstala dlouho v utajení.

Lebka byla zkoumána archeoložkou Káti Malametovou z Bulharské akademie vět a profesorem Dimitarem Kovačevem, ředitelem muzea paleontologie v Asenovgradu. Oba uvedli, že nikdy předtím nic takového neviděli.

bulharska lebka 2

Podivná lebka je malá jako lebka lidského dítěte, ale její stavba kostí je lehčí a tenčí a váží pouhých 250 gramů. Lebka má šest dutin, o kterých vědci věří, že patří k mimozemským smyslovým orgánům. Když byla bytost ještě naživu, údajně mohla mít šest očí, nebo jiných zcela neznámých orgánů. Lebka překvapivě nemá otvor na ústa.

Profesor Kovačev si je jistý, že lebka není fosílie, protože se nepodobá žádné lebce hominida, kterého věda zná.

„Nenalezli jsme žádnou analogii nebo korelaci s ničím za posledních 30 miliónů let.“

Skeptici věří, že lebka ve skutečnosti pochází od dosud neobjeveného živočišného druhu, i když její charakteristiky neodpovídají žádnému jinému známému živočichovi.

Existuje několik zajímavých teorií o této tajemné lebce. Bulharský senzibil Koubrat Tomov věří, že lebka patří geneticky modifikované bytosti, vytvořené Atlanťany. Podle něj, lebka představuje pozůstatky neúspěšného experimentu, který se v této oblasti udál před tisíci lety.

Další teorie tvrdí, že je pravděpodobné, že se jedná o zbytky spěšně pohřbené mimozemské bytosti, která byla zabita v této oblasti během druhé světové války.

Bulharský vesničan, který lebku nalezl, tvrdí, že obdržel několik štědrých nabídek k prodeji. Bohužel lebka zmizela předtím, než vědci měli možnost provést analýzu DNA a uhlíkové datování. Ten, kdo ji dnes vlastní, nechce evidentně sdílet tyto informace se zbytkem světa, i když by se mohlo jednat o důkaz o přítomnosti mimozemských bytostí zde na Zemi.

I když se může jednat o podvod, existuje šance, že máme co dočinění se skutečnou lebkou mimozemské bytosti, nebo pozůstatky neobjevených nebo vyhynulých druhů na planetě

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*