Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

Roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu činí tisíc miliard dolarů – čili jeden bilion. Tato obrovská suma peněz se pro komplex shromažďuje tak, že každému občanovi USA se z kapsy vytáhne určitá peněžní částka, kterou by on, samozřejmě, využil pro věc pro sebe potřebnou, na kterou mu ovšem po onom provětrání kapsy komplexem už peníze nezbudou.

Ale zpět k rozpočtu komplexu ve výši jednoho bilionu dolarů. K ospravedlnění tak fantastické sumy na zbrojní výdaje je třeba nepřítele. Nu a vojenskobezpečnostní komplex USA, média a politikové rozhodli, že tímto nepřítelem bude Rusko. A proto tento komplex a jeho političtí a mediální agenti nedovolí Trumpovi vztah s Ruskem normalizovat.Aby prezidentu Trumpovi znemožnil nebezpežné napětí, Washingtonem vyprovokované, snížit, zorganizoval vojenskobezpečnostní komplex prokázaný podvod Russiagate, kterému však mnozí díky jeho vytrvalému opakování uvěřili. A aby toho nebylo málo, zaranžoval komplex v posledních dnech i falešnou obžalobu 12 ruských občanů a navíc i zatčení další ruské občanky Marie Butinové: https://www.nytimes.com/2018/07/18/us/politics/maria-butina-russia-espionage.html

Vojenskobezpečnostní komplex jednající rukama i ústy politiků a presstitutek, jež řídí, převrátil každodenní povinnost prezidenta zmírňovat mezinárodní napětí, jež by mohlo vést k nukleární válce, v těžký zločin. Prezident Trump byl nařknut ze zrady za to, že se pokusil udržet mír.

Člověk neseznámen s okolnostmi by to mohl považovat za hloupé i směšné zároveň, ale jak dokazuje Finian Cunningham: http://thesaker.is/coming-coup-against-trump/, nestalo se nic menšího než to, že prezident Trump byl občanům USA představen jako zrádný nepřítel Ameriky.

Prožíváme dnes štvanici nevídaných rozměrů a vojenskobezpečnostní komplex zahajuje svůj puč proti zvolenému prezidentu Spojených států.

V roce 1961 a ve svém posledním prezidentském projevu k americké veřejnosti prohlásil Dwight Eisenhower, že vojenskoprůmyslový komplex USA je pro americkou demokracii hrozbou – a nevyšla z úst amerických prezidentů ještě nikdy pravdivější slova, než byla tato.

Brzy poté zavraždil vojenskobezpečnostní komplex prezidenta J.F. Kennedyho za to, že společně se sovětským vůdcem Chruščovem usiloval o mír, a aby se zbavil prezidenta Nixona, který se Sověty uzavřel několik odzbrojovacích dohod a otevřel i vztahy s Čínou, nastrojil ve spolupráci s deníkem Washington Post krizi Watergate, jež vedla až k Nixonově rezignaci. Nu a dnes tento vojenskobezpečnostní komplex otevřeně iniciuje štvanici na prezidenta Trumpa. Jestliže štvanice uspěje, což je pravděpodobné, stane se Amerika totálním diktátorským státem, ve kterém všechny nezávislé hlasy umlknou.

O koho se může v této situaci Trump opřít? Nikoliv o svou politickou stranu. Nikoliv o svou vlastní vládu. Nikoliv o Evropu. Nikoliv o tajné služby. Nikoliv o Pentagon a nikoliv o neinformovaný americký lid. Má za sebou jen „odrbance“, kteří ovšem nejsou zorganizováni a po odstranění Trumpa je čeká potrestání.

Při pachtění za dohodou s Washingtonem buší Putin s Lavrovem hlavami do kamenné zdi a dříve nebo později si to budou muset uvědomit. A teprve až si to uvědomí, pochopí, že jejich jedinou možností je buď válka, nebo ruce vysoko zdvižené nad hlavou.

 

Překlad: Lubomír Man

https://www.paulcraigroberts.org/2018/07/19/the-coming-coup-to-overthrow-president-trump-sedition-at-the-highest-levels/
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

 • U nas vidime stejny hon na prezidenta M. Zemana a premiera. Veskera media jsou jim nepratelsky naklonena, pitvaji a kritizuji kazde jejich slovo, rozsiruji nepravdive zpravy, dovoluji tomu nejvetsimu novinarskemu povlu je dehonestovat, plivat po nich.
  Delaji to i politici Prazske kavarny, Havloidi, Slunickari a cela ta mensinova pakaz, co rika narodu jak je blby, ze zvolil Zemana a Babise.
  Nedemokraticke a hulvatske hazeni lahvi na premiera, ktery chtel s demonstranty diskutovat obhajuje i Nemcova z ODS, partaje grazlu, korupcniku a zlodeju. ODS a jine tzv. systemove strany musi po odmitnuti spoluprace s ANO ted akorat drzet hubu a prestat kritizovat novou vladu a nechat ji ukazat co umi!!!
  Na druhe strane maji Trump i Zeman spolecne, ze maji podporu v obyvatelstvu navzdory teto stvave kampani medii a politiku, ktera ovsem nezabira, protoze je radovym Cechum i Americanum uz davno zrejme, ze ji nemohou verit. Lzi, zamlcovani, ospravedlnovani valek, podpora teroristu, migrace a idiotskych opatreni EU i senatu a kongresu v USA diskredituji jejich moc, ktera uz davno nepracuje v zajmu obcanu.
  Ostatni srovnani je obtizne, nevidime do pozadi rozhodnuti Trumpa a jeho zahranicni politiky, ktera se stale vice podoba smlouvani na arabskem trhu. Trump si pomaha vyhruzkami, vydiranim, zmenou nazoru…
  Preident Zeman to ma jednodussi, i kdyz se take za nas pere a musi snaset neustalou palbu srackometu medii a politiku. Zustava presto stalici s konzistentnimi a jasnymi nazory, kterymi stejne jako Trump privadi mocipany k hysterickym utokum. Ta imperialni moc USA ovlada az na 4 zeme vsude media i politiky, i nas jako kolonii, vcetne medii.
  Tahle ohromna diskrepanz mezi prezidenty a elitou u moci medii a v politice musi brzy skoncit, jinak nas uvede do zahuby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*