„Tady rozdávaj peníze za nic!“ Jak arabské zločinecké klany přitáhly do Berlína

„Tady rozdávaj peníze za nic!“ Jak arabské zločinecké klany přitáhly do Berlína

Že je imigrace spojená s kriminalitou snad už dnes nepopírají ani ti největší vítači. Jednou z největších nočních můr imigrantské kriminality v Německu jsou neproniknutelné arabské klany v Berlíně. Tyto mafie, které ovládly berlínké podsvětí a často si vyřizjí účty i mezi sebou, jsou bolehlavem nejen pro policii, ale i německou justici, kterou zvysoka neuznávají, nespolupracují s ní a nevypovídají proti sobě, což se ukazuje být účinné. (Oproti tomu nějaké kecy u nás, zda někdo ovlivňuje justici, jsou pohoda tabáček.)A jak to všechno začalo? Jakou imigrační politikou si stát může natáhnout blízkovýchodní kriminální podsvětí k sobě domů? „Tady jsou peníze za nic.“, vzkázal nám strýc imigrovavší do Berlína. A tak sem přitáhly celé rozvětvené rodiny. Tak se zrodila arabská gangsterská kriminalita v Berlíně, vypráví v rozhovoru pro německý Die Welt jeden z nich.

Inu, soudruzi z NDR zas jednou uďáli chybu. Ta spočívala zejména ve flagrantní naivitě, že každý, kdo z širého světa přitáhne žít do Německa, je nebo bude jako Němec. Pokud naši političtí vítači vytvoří stejné imigrační sociální podmínky, není problém, abychom k našemu „obohacení“ tyto klany měli v Praze, Brně či k Ostravě. Stačí pak už jen pozvat strýce-sirotka. Ten už sem pozve zbytek svých rozvětvených rodů.

 

zdroj: https://www.welt.de/politik/deutschland/plus187353028/Ein-Clan-Aussteiger-erzaehlt-Khalil-Eine-deutsche-Karriere.html

 

Převzato z https://www.eurabia.cz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*