Syrští muži, jděte domů, pomozte vašim ženám a opusťte evropské ráje sociálních dávek

Syrští muži, jděte domů, pomozte vašim ženám a opusťte evropské ráje sociálních dávek

Neexistují žádné validní důvody pro to, aby syrští muži zůstali v Evropě. Dnes má arabská země silný přebytek žen, zatímco syrští muži dávají přednost životu v Evropě.        

„Syrští oponenti nebudou zatčeni, pokud se vrátí do vlasti,“ informovala syrská státní média.        Syrské ministerstvo vnitra vydalo nové nařízení vnitrostátnímu orgánu pro pasy a přistěhovalectví, aby již nezadržoval Syřany, kteří se vyhnuli vojenské službě, když se vracejí do země.

Toto opatření je posledním z řady pokusů syrské vlády přilákat mužskou část obyvatelstva – z nichž mnohá část uprchla během války – za účelem návratu a obnovy své vlasti.

Právě nyní rekonstrukci Sýrie provádí většinou ženy, zatímco muži se usadili v evropských rájích sociálních dávek.

Namísto zadržování odpůrců, příslušníci pohraniční stráže budou vydávat příkazy k informování orgánů do 15 dnů od příjezdu nebo do 7 dnů pro osoby, které jsou součástí syrské rezervy.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Syrští muži, jděte domů, pomozte vašim ženám a opusťte evropské ráje sociálních dávek

  • No to určíte ani náhodou ! Aby odešli !? Když v Evropě jím létají Pečený holubi do huby a to vše bez prace i kapesne dostanou. Aby se nenudili mohou znásilnit, zabít, vyhodit něco do vzduchu a nic se jím nestane jsou chráněny !!!! Jen blázen by šel domů !!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*