Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili mačetami na vesnickou diskotéku

Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili mačetami na vesnickou diskotéku

Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili vyzbrojení mačetami na vesnickou diskotéku v malé německé vesnici poté, co byli vyhozeni vyhazovačem.

K incidentu došlo ve vesnici Trebbin v Brandeburgu. Skupina asi 10 migrantů se pokusila proniknout dveřmi do budovy s mačetami, píše německý deník Bild.      Vyhazovač řekl, že se žadatelé o azyl pokusili seknout ho krku, ale podařilo se mu ubránit a  dostat se dovnitř, kde on a další kolegové udrželi uzavřené dveře, zatímco na ně migranti útočili.

Když se migranti pokusili prosekat dřevěnými dveřmi svými mačetami, úlomek zranil 25letého hosta, který se musel dostavit na pohotovost.

„Odrazil jsem ránu předloktím a odstrčil je zpět. Spadl jsem na druhého, který také vytáhl mačetu. Měli jsme jen sekundy na ústup a zavření dveří. Pak začali sekat do dveří. Zjevně se chtěli pomstít. Jinak by se nepřinesli zbraně,“ řekl vyhazovač.

Frank Seifert, který provozuje diskotéku, řekl o útoku: „Dvěma z nich byl před dvěma týdny zakázán vstup, protože šplhali na plot. Nemáme nic proti žadatelům o azyl, ale kdokoli se neumí chovat, nemůže jít dovnitř.“

Vzhledem k cenám v klubu, který po vstupu nabízí sklenici likéru za pouhé jedno euro, získává klub, který je jen 20 minut od Berlína, mnoho hostů včetně migrantů.

Podobné incidenty se odehrávají v Německu od roku 2015. Ve městě Plauen byl žadatelům o azyl po několika násilných incidentech a sexuálních útocích na mladé dívky zakázán vstup na místní diskotéku.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Syrští a afghánští žadatelé o azyl zaútočili mačetami na vesnickou diskotéku

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*