Syrský uprchlík je hlavním podezřelým z vraždy rumunské ženy – její tělo bylo nalezeno spálené

Syrský uprchlík je hlavním podezřelým z vraždy rumunské ženy – její tělo bylo nalezeno spálené

Syrský uprchlík je hlavním podezřelým z vraždy rumunské ženy – její tělo bylo nalezeno spálené     Syrský uprchlík je hlavním podezřelým z vraždy v Bukurešti, informoval deník Observator. Muž je podezřelý, že zabil ženu, která pracovala jako hospodyně pro některé podnikatele z města ve vile Militari, nepravděpodobněji v pomstě dceři majitele domu.

Podle zdrojů blízkých vyšetřování byl 32letý Syřan přítel dcery majitele domu. Ten ji také navštívil v noci, kdy došlo k vraždě. Pak ji oklamal předstírajíc, že odešel. Ukryl se v zahradě za stromem a počkal až dcera majitele odjede na dovolenou, pak vtrhl do domu.

Muž by poté v době sám s hospodyní, která žila v suterénu. Na spáleném těle oběti soudní lékař objevil známky fyzického násilí. Některé zpravodajské portály informovaly o úderech na hlavě, škrábancích na těle, a že oběť byla nalezena v kaluži vlastní krve. Vrah poté dům zapálil, aby zakryl své stopy.

Syřan nejprve přišel do Evropy a usadil se v Německu, kde požádal o status uprchlíka. Prvky syrské komunity byly v roce 2016 zapojeny do velkého skandálu, když uprchlíci páchali násilné zločiny.

V minulém roce byl Syřan zatčen za znásilnění v Bukurešti, Rumunsku, ale byl propuštěn před několika měsíci. Byl propuštěn, protože vláda jej nepovažovala za hrozbu pro veřejnost. Oběť vraždy byla zaměstnána jako hospodyně 8 let a byla v době zločinu sama, neboť majitelé odjeli na dovolenou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*