Syrský migrant se přiznal, že pobodal německou ženu a tvrdí, že je to v jeho kultuře přijatelné

Syrský migrant se přiznal, že pobodal německou ženu a tvrdí, že je to v jeho kultuře přijatelné

17letý syrský žadatel o azyl se přiznal, že pobodal 24letou německou ženu a tvrdil, že pobodání a potenciální zabití někoho, kdo ho urazil, je v jeho kultuře přijatelné.     

Syrský žadatel o azyl Abdullah A. bude souzen v Hannoveru za to, že pobodal 24letou Vivien K. na konci března poté, co se mladá německá žena zapojila do rvačky mezi Syřanem, jejím bratrancem a bratrem v místním supermarketu, píše deník Bild.          Čtyřpalcová čepel použita Abdulláhem A. způsobila paní K. vážná zranění, včetně poškození žeber a několika životně důležitých orgánů, včetně jater, žaludku, ledvin a střeva.

Poté, co byla po útoku rychle odvezena do nemocnice, oběť byla přivedena do umělého spánku a byla jí odstraněna slezina a části jejího pankreatu. Nyní má dlouhou jizvu od její hrudní kosti až po břicho.

Vivien K. se na začátku tohoto týdne objevila u soudu, aby konfrontovala žadatele o azyl, který  ji téměř zabil.

Při soudním procesu Abdullah A. prohlašoval, že je „vzorným uprchlíkem“ a opíral se o písemné prohlášení svého právníka v průběhu řízení, který tvrdil: Obžalovaný z vlastní kultury ví, že ke konfliktům s nožem dochází. Regionální zvyklosti popisuje následujícím způsobem: Pokud někdo uráží, může být pobodán. V těžkých případech může být člověk i zabit.“

„Abdulláh prohlásil, že jeho chování není z hlediska jeho náboženských požadavků neopodstatněné a nerozumí tomu, proč musí být zadržen,“ dodal v prohlášení. Verdikt v této věci se očekává 11. září.

Násilí na ženách páchané migranty v důsledku politiky otevřených hranic německé kancléřky Angely Merkelové bylo cílem protestů skupin, jako je hnutí # 120db a další.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Frank Augstein)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Syrský migrant se přiznal, že pobodal německou ženu a tvrdí, že je to v jeho kultuře přijatelné

  • Tvrdím dlouho, že pokud nebude měřeno všem stejným metrem (dodržovat zákony v zemi kde pobývám), musí nezbytně dojít k tomu, že se občané nenechají vraždit – kýmkoli. Pokud je neochrání stát, budou se bránit sami. Vzniknou domobrany, jak tomu bylo mnohokrát v historii. Jinými slovy – občanské nepokoje a následně válka. Nožů je všude dostatek a ty nelze zakázat. Osazení kamer nás také neochrání. Někde jsem zachytil informaci, že bude posílen kamerový systém. To je nesmysl. Pouze se zdokladuje, co se stalo – toť vše. Ať se prosím každý zamyslí nad tím, že klidně dnes, zítra ….může být bez blízké osoby nebo dítěte. Pak se z novin pouze dovíte strohou zprávu: XY ubodal v parku …….. Mávnete nad tím rukou????

  • Občanská válka je nevyhnutelná. Když zločince nebudeme trestat, dojde lidem trpělivost a vyjdou do ulic. Když je budeme trestat, budou se cítit neoprávněně odsouzeni a boj přitvrdí. Jediné řešení je vrátit je zpět, případně pozavírat do táborů na ostrovech. Řecko by mohlo některé ostrovy vyčlenit a splatit tím své dluhy.
    Zlepšení se nedá očekávat, dokud se nezmění EU. EU je bohužel nereformovatelná, takže se musí rozpadnout, aby vzniklo smysluplné svobodné uskupení.
    EU potřebují lidé, jako je Babiš k tomu, aby si přidělovali dotace na nesmyslné projekty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*