Syřané vyšli v tisících do ulic na počest Rusů zabitých ve válce

Syřané vyšli v tisících do ulic na počest Rusů zabitých ve válce

Syřané vyšli v tisících do ulic, aby připomněli památku ruských vojáků.            

Lidé nesli transparenty s fotografiemi ruských vojáků, kteří padli při obraně Sýrie před džihádistickou agresí.

Syrské sdělovací prostředky položily otázku: „Viděli jste někdy občany Afghánistánu nebo Iráku, jak pochodují s fotografiemi padlých amerických vojáků?“

Rusko začalo se zásahy v Sýrii v září roku 2015. Od té doby byly džihádistické síly, včetně Islámského státu, nejen decimovány, ale dokonce vytlačeny a syrská vláda nadále osvobozuje území od teroristických organizací.

To vše za cenu 46 ruských vojáků, kteří v Sýrii padli.

Zatímco Rusko svou misi v Sýrii končí, Pentagon naopak oznámil, že americké vojenské síly zůstanou, a to ve čtyřnásobně větším počtu, než jak bylo původně oznámeno. Americká operace Inherent Resolve, kterou řídí USA, také začleňuje další členy aliance NATO – Británii a Francii.Přítomnost vojenských sil v Sýrii, vedených USA, nikdy nebyla dost přesvědčivá. Údajně jsou v Sýrii proto, aby „porazily ISIS“ a další teroristické skupiny. Taková tvrzení jsou však v rozporu s důkazy ohledně americké CIA a dalších západních a arabských států, poskytujících skrytou podporu těm stejným teroristickým skupinám, proti nimž se bojuje. Dokonce ani západní média se nemohou vyhnout oznamování do očí bijící reality, kdy koaliční jednotky pod vedením USA byly přichyceny při zajišťování bezpečného průchodu teroristickým skupinám z města Rakká.

Washington a Paříž se v poslední době poněkud absurdně snažily znevažovat podíl Ruska na porážce teroristických skupin a vítězství ve válce. Tvrdí, že hrozba ISIS a dalších teroristických skupin stále trvá, a proto musí koalice, vedená USA, zůstat v Sýrii.

Americká mise v Sýrii – to je beznadějný neúspěch, stejně jako tomu bylo v jiných zemích (od Afghánistánu po Irák, Libyi a Jemen). Beznadějný proto, že mise je rozpolcená kvůli falešným cílům a lžím. Neproběhl žádný věrohodný boj proti terorismu. Místo toho to byl boj amerických sil a aliance NATO na straně terorismu za účelem změny režimu.

Tím, že nyní budou americké síly působit v Sýrii samy, bez jakéhokoli prospěšného účelu, jen na základě svých podvodných cílů, vyplují na povrch další trestuhodné činy USA.

Rusko se může oprávněně prohlašovat za vojenského, politického a morálního vítěze v Sýrii. Vítězství je jednoznačné, společně s odvážným úsilím syrských a íránských spojenců a spojenců z hnutí Hizballáh.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Syřané vyšli v tisících do ulic na počest Rusů zabitých ve válce

  • USA jsou v současné době největším nebezpečím pro mír. Vždyť oni jen neustále válčí samozřejmě na cizím území, které pro ně má nějakou hodnotu . Dalším důvodem válčení je totálně všechny státy rozvrátit v jejich dosavadním pořádku , dodávat zbraně komukoliv hlavně, že vydělají. Přitom doma mají problému přehršle. Střílečky jsou tam na denním pořádku a chudoba je tam také, neboť některá města , která dříve prosperovala jsou zdevastované.. A nenávist mezi bílými a černými je zde také na denním pořádku. Proč si neudělají pořádek ? Protože bez válčení by byly USA úplně na dně. Všude dělajíé světového četníka. Američané korumpují na školení v USA české politiky, státní zástupce, novináře a česká kontra rozvědka se jen dívá. . Název jednoho z programu je International visitor ledership program. Některá jména účastníků jsou zajímavá jako např. Bradáčová, Wolner Fridrichová Langšádlová , Bělobrádek a podobně. Na druhé straně nás ovlivňují neziskovky placené Sorosem. USA mají o naší zem zájem hlavně z výhodné polohy ve střední Evropě a zase by byli jako válečníci blíže k Rusku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*