Sympaťák Macron: pomalí nemají právo zdržovat rychlé (v islamizaci a likvidaci našinců)

Sympaťák Macron: pomalí nemají právo zdržovat rychlé (v islamizaci a likvidaci našinců)

Francouzský prezident zdá se být sympaťákem s „trocha“ napoleonským komplexem. Dva roky je jeho země (kvůli inženýrům) ve výjimečném stavu, byrokratický aparát a zadlužení mu může závidět i soudruh Sobotka, ale házet rozumy? Oui!

Ještě se vracím k několika perlám z projevu francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na Sorbonně, které by mohli soudruzi z EUsojuzu tesat do kamene. Kritizoval například „dosavadní přístup evropských politiků, kteří podle něj umožnili, aby lidé Evropskou unii vnímali jako bezmocnou byrokracii“. (idnes.cz)

Neměl on soudruh na mysli spíše „nemocnou“ byrokracii? Nemyslím si, že soudruzi zapříčinili špatné vnímání unie, soudruzi zapříčinili špatnou socialisticko-totalitně smýšlející a konající unii s byrokratickou rakovinou, likvidující volný trh a skutečnou svobodu.

„Pomalí nemají právo zdržovat ty rychlé,“ řekl Macron v téměř dvouhodinovém projevu. V tom se zaměřil především na témata reformy evropských institucí, větší spolupráce jednotlivých zemí EU a hlubší integraci.Má pravdu pán. Pomalý póvl z východu čítající Čechy (navzdory Halíkům, Drahošům či Schwarzenbergům), Slováky (navzdory Kiskům), Poláky (navzdory Tuskům) nebo Maďary (navzdory Sorosům a jeho úderníkům a údernicím), nemůže zpomalovat rychlé Frantíky a Němce (v první linii), předsunutou rotu Švédů, nebo Rakušáky, Italy či nyní couvající Brity, jejichž rychlost v oblasti islamizace a likvidace našinců, národních hodnot, kultury a morálky, ostrakizování svobody slova… je vskutku nadzvuková!

Aby se dala migrace zvládnout, bude potřeba reformovat unijní imigrační politiku, vytvořit evropský azylový úřad, společnou databázi žadatelů o azyl či společnou pohraniční stráž, řekl Macron.

S údivem koukám, že (nejen mé) ironické poznámky o nejaktivnější cestovce Frontex asi nebyly vtipem, když je třeba vytvořit pohraniční stráž. Dále azylový úřad. Doporučoval bych vytvořit také společné evropské krematorium a pohřebiště. Přece jenom je nás v Evropě docela dost, tak ať pak taky příliš nově příchozím inženýrům a lékařům uděláme prostor.

„Dopustili jsme, aby se uchytila myšlenka, že za všechno může Brusel. Musíme si ale uvědomit, že my jsme Brusel,“ řekl Macron. Evropská unie je teď podle něj křehčí, neboť je vystavena přeháňkám globalizace.

Jen takové mrholení globalizace. Třeba když Němci mohou puknout závistí, že Škodovka je oblíbenější a má vyšší zisky než Volkswagen, tak (navzdory ekonomickému nonsensu) chtějí přesunout část výroby z té zaprděné východoevropské montovny… Nebo když za naši vodu platíme Frantíkům… nebo když naše lithium v hodnotě několika bilionů budou těžit „Australané“ s „filantropem“ sorosovského typu Janečkem. Chvála bohu! Nebo spíš Alláhu!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*