Svrhne „hluboký stát“ Trumpa 1. června? „Existuje tajná agenda k vyvolání krize a odstranění prezidenta“

Svrhne „hluboký stát“ Trumpa 1. června? „Existuje tajná agenda k vyvolání krize a odstranění prezidenta“

Ve středu 15. března 2017, americká vláda se znovu dostala na hranici svého dluhového stropu. Stručně řečeno to znamená, že dokud Kongres nezvýší limit, vláda nebude schopna si půjčit více peněz.

Pokud si vzpomínáte, kdy se to naposledy stalo, byly tam týdny plné gest ze strany republikánů a demokratů, zatímco některé vládní služby začaly zavírat. Po dlouhém zvažování a jednání, hranice dluhu byla nakonec zvýšena, aby se země vyhnula kolapsu.

Ale tentokrát můžeme být svědky velmi odlišného stavu událostí. Pokud to pro vás ještě není jasné, prezident Trump je pod útokem ze všech stran. Demokraté, média a dokonce i členové jeho vlastní strany, chtějí vidět jeho nezdar. Ale co je ještě důležitější, je to, že operátoři stínové vlády takzvaný „hluboký stát“, mohou využít této příležitosti a svalit vinu za desetiletí machinací na Donalda Trumpa.

Tyto stínové síly pracují na manipulaci všeho, od globální ekonomiky po politické záležitosti suverénních národů.

Zatímco 15. březen je den, kdy USA narazily na dluhový strop, 1. června 2017 je reálné datum, které je třeba sledovat. Je to den, kdy může „hluboký stát“ nakonec spustit spoušť:

A jaký je lepší způsob, jak to udělat, než je kolaps ekonomiky?

Republikáni establishmentu a demokraté nenávidí Trumpa, mnozí jej chtějí vidět selhat, i kdyby to mělo znamenat skutečnou systémovou krizi pro národ. Ve skutečnosti, mnoho z nich vidí krizi jako příležitost, jak se zbavit prezidenta. Mohou mu dát za vinu posledních 30 let, kdy špatně řídili finance země a obviní Trumpovy voliče z národního chaosu. Trump a jeho podporovatelé budou obviněni z tohoto pádu. To je tajný plán.

Následující zpráva od skupiny Wealth Research Group vysvětluje, jak a proč se to stane:

 

Obě strany neustále platí za vládní služby a programy prostřednictvím dluhu.

Do 1. června 2017 bude mít ministerstvo financí vyčerpané způsoby, jak zaplatit své účty a bez nových dluhů bude nuceno závazky nedodržet.

Většina Američanů si není vědoma, že celý jejich způsob života spočívá výhradně na ochotě cizích vlád půjčovat peníze jejich vládě, jinak by se celá washingtonská spalovací mašina na peníze zhroutila následujícího rána. To vše vypadá tak bezpečně se všemi úctyhodnými vládními budovami a pestrými obleky, ale ve skutečnosti je celý ekonomický stroj křehký jako sklo.

 

(Shtfplan/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Svrhne „hluboký stát“ Trumpa 1. června? „Existuje tajná agenda k vyvolání krize a odstranění prezidenta“

  • Ve skutecnosti probiha neco jineho. Deep State a CIA chteji vinu za zlocinne nicici valky USA svrhnout na chazarskou zidovskou mafii, ktera ma ve skutecnosti vladnout USA. Jsou to Rockefellerove, Bilderberg lidi, bohaci. Do jake miry je to podvrh, ci klamani je tezke rici. Trump to nema lehke. Media, nejenom v USA jsou proti nemu. Neco, co leta funguje se neda zmenit za mesic, mozna ani ne za rok. Nemuze delat politiku, jakou chce, protoze ho hlidaji nejenom Demokrate, ale i cast Republikanu. Hazeji mu klacky pod nohy a nekolika stovkami mio $ financuji profesionalni kampan proti nemu. Pro USA je to znicujici, pro ostatni svet stesti, protoze se neda predpokladat, ze by USA zahajily znicujici uder na Rusko. Muzeme tedy jeste dychat. Ale jak dlouho?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*