Svobodu a nezávislost si musíme zasloužit!

Svobodu a nezávislost si musíme zasloužit!

Lidé se mě ptají jak docílit změny! Je to snadné! Stačí zvednout při volbách zadek a jít zvolit stranu, která proklamuje, že chce opustit EU a NATO, je proti nucené imigraci a volá po přímé demokracii a lidovém referendu!

Pokud díky našim hlasům tato strana v demokratických volbách vyhraje a naši probruselští političtí kolaboranti to odmítnou přesto respektovat, teprve potom bude čas začít opravdu bojovat, protože popřením vítězství ve svobodných volbách, se rázem z našich politických oponentů stanou teroristé a pučisté a my budeme mít podle ústavy a mezinárodních norem právo bránit demokraticky zvolenou vládu, třeba i se zbraní v ruce!

Proto budu příští parlamentní volby jako nestraník opět volit Okamuru a pokud to udělají všichni, kteří chtějí změnu, rozhodně se začne něco dít!

Pokud se Vám nechce čekat na změnu vzhledem k vypjaté politické situaci a imigrantské přílivové vlně hrozící zaplavit Evropu a díky povinným kvótám EU i naší malou zemi ještě dva roky, musíme vyjít do ulic a požadovat předčasné volby na základě toho, že lid naší země nedal naší současné vládě ve volbách mandát k přijímání jakýchkoli povinných kvót, které jsou v rozporu s vůlí většiny občanů České republiky!

ostnaty drat

Nevím, jestli dokážeme tímto způsobem docílit předčasných voleb, ale pokud se to nepovede, pište si a pamatujte si všechno, čím Vás občany politici zrazují! Pamatujte si, kdo Vás proti rozhodnutím Bruselu ve stylu Mnichovské dohody, aneb opět o nás bez nás hájil, kdo naopak nadšeně hýkal a lezl jim do zadku, i kdo jenom tak přihlížel, mlčel a čekal, jak to celé dopadne!

Za dva roky pak vezměte volební lístky a jděte k volbám! Každý volební lístek hozený do uren ve prospěch strany, která za nás demonstruje a křičí do světa stejné názory, jako má většina občanů České republiky, bude jako dělostřelecký náboj rozbíjející pomyslnou zeď, kterou nás bruselská diktatura obehnala, a kterou neustále zpevňuje a zvyšuje!

Pokud bude těch nábojů dost, tak rozbijí tu zeď napadrť a my se budeme po dlouhé době opět moci svobodně nadechnout a vybrat si sami, jak a s kým chceme žít ve své vlastní zemi!

 

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

Komentář “Svobodu a nezávislost si musíme zasloužit!

  • Myslím, že v souvislosti s volbami by bylo hodně dobré aby si každý uvědomil následující univerzální úvahu – Vidíte letáky, plakáty, reklamy a dalši propagační materiály určité strany, které stály hodně peněz ? Pokud ano, tak je JISTÉ, že daná strana pak bude podporovat zdroj financí, z kterého tyto peníze tekly, jemu bude patřit její loajalita, ne voličům.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*