Svobodní: Pokud selže Dublinská dohoda, státy mají právo na vlastní řešení.

Svobodní: Pokud selže Dublinská dohoda, státy mají právo na vlastní řešení.

Německá kancléřka Angela Merkelová se nepoučila a dále vnucuje své představy o přijímání migrantů nejen Německu, ale celé Evropské unii. Nově přichází s plánem z nelegální masové imigrace vytvořit masovou imigraci legální. Žádá vytvoření tzv. kontingentů EU, pomocí kterých chce bezpečně a legálně převážet migranty z Turecka nikoliv do Německa, ale do Evropské unie. Říká tomu řešení uprchlické krize.

„Německo si asi už vybralo, když Dublinskou dohodu v listopadu hodilo přes palubu. Pokud chce přijímat migranty z Turecka, ať tak činí. Nesmí ale vnucovat tuto politiku všem ostatním. Skutečné řešení migrační situace musí začít tím, že se státy Evropské unie dohodnou na důsledném dodržování Schengenské a Dublinské úmluvy, nebo si otevřeně přiznají, že je dodržovat nedokážou. Potom budou mít státy rozvázané ruce zařídit se, jak uznají za vhodné,“ reaguje na návrh Merkelové místopředseda Svobodných František Matějka.

REUTERS/ Alkis Konstantinidis
REUTERS/ Alkis Konstantinidis

Svobodní v čele s předsedou a europoslancem Petrem Machem budou vždy a za každých okolností stát proti všem šíleným nápadům na celoevropské řešení v podobě převážení a přerozdělování migrantů po EU.

 

Republikové předsednictvo Svobodných

 

Kateřina Kašparová

tisková mluvčí Svobodných

Loading...

Podobné články

Komentář “Svobodní: Pokud selže Dublinská dohoda, státy mají právo na vlastní řešení.

  • · Edit

    Správně, paní Alice. Stavět plot, nový zákon pod kterým by byli vojáci kolem plotu, odstavit mNěkotu Sobotku který ramena nemá, založit domobranu, vystoupit z NATO a z Německé unie a usilovat o vznik Evropské unie !!!!! MÁM UŽ TOHO DOST, CHCI ZBRAŇ

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*