Svoboda v ohrožení: Rozhovor se senátorem Richardem Blackem

Svoboda v ohrožení: Rozhovor se senátorem Richardem Blackem

Nyní je v Itálii i ve zbytku světa pod dohledem mnoha lidí, že pandemická pohotovost byla a je ideální záminkou pro zavedení nových pravidel sociální kontroly. Tato pravidla neslibují nic dobrého, ale jen pomalé a postupné potlačování všech svobod, které se západnímu světu (a nejen jemu) podařilo dobýt. Strach z viru je nástrojem k usnadnění nebývalé sociální kondice.

Výsledky jsou smutně viditelné v Austrálii a na Novém Zélandu, které se staly zdravotními pekly, kde policejní složky prošly nechutnou antropologickou mutací: od obranné zbraně republiky po zdravotní gestapo.

Totéž se díky levicové vládě stalo v naší nešťastné Itálii. Nemá smysl se skrývat: Republika je v nebezpečí. Svoboda naší milované země je pod útokem každý den, díky psychologickému terorismu, který tyranská vláda zavedla vědeckou metodou.

Těm, kteří hrdě ukazují svůj Zelený průkaz kapovi ve službě, aniž by se cítili poníženi a uraženi, ale ve skutečnosti si téměř nasazují brusle, aby byli rychlejší ve vyhazování, chci připomenout slova senátora Richarda Blacka:

„Lidé, kteří vyžadují Zelený pas pro každodenní život, nejsou svobodní.“

Richard Black, Purpurové srdce ve Vietnamu, často zaujímal nepohodlné postoje, utrácel ve prospěch Sýrie a proti islámskému terorismu, který tuto vznešenou zemi mučil příliš mnoho let. Mohl jít s proudem, jak se říká, a získat značné politické výhody, ale místo toho raději riskoval svou politickou kariéru a rozhodně ji neusnadnil. Přesto se rozhodl jinak. Ve jménu nezcizitelných zásad.Stejné zásady, které přivedly Roberta Kennedyho juniora do ulic v Miláně, v sobotu 13. listopadu, aby nám všem připomněl, jak je důležité v této chvíli vzdorovat a jak moc je nutné bránit naši svobodu před těmi, kteří nás obléhají.

Vidět Roberta Kennedyho v Miláně bylo jako vidět jiného Kennedyho, svého strýce prezidenta, v Západním Berlíně. Stejný hlas, stejný pohled, stejné oči. Stejné myšlenky.

Senátor Black souhlasil s odpovědí na některé mé otázky a jeho odpovědi nabývají zvláštního významu, protože to, co se děje ve Spojených státech, se v dobrém i ve zlém odráží i v naší nešťastné Itálii.

1) Stát Virginie má nového guvernéra, tentokrát republikánského. Jak důležitá je tato změna barvy, z modré na červenou, v mocenských hrách ve Washingtonu?

Vítězství ve Virginii mělo nesmírný politický význam pro celý národ. Virginia volila demokraty řadu let. Obrovský posun zde naznačuje, že k němu dojde i v jiných částech země. Spojené státy pozorně sledují volby ve Virginii, protože většina států volí jen během sudých let. Všechny oči se soustředí na Virginii během lichých let. Prohra demokratů vyvolala šok napříč celým národem. Demoralizovala demokraty, kteří se stali arogantními a tyranskými.

2) Nedávno skončené volby ve Spojených státech přinesly pokrok „trumpovské fronty“, která se postavila proti demokratům a falešným republikánům, Rinosům. Myslíte si, že je to jen chvilkový úspěch, nebo naopak dlouhá vlna, která povede k pozoruhodným výsledkům?

Volby ve Virginii odhalily zásadní nedostatky ve Straně demokratů. Vnutili teorii kritické rasy (CRT) vládě, firmám a veřejným školám. CRT podněcuje rasovou nenávist s cílem vyvolat marxistické třídní konflikty vedoucí k revoluci. Voliči povstali a ideologii zcela odmítli. Demokraté také podporovali transgenderismus, nutili učitele škol lhát a nazývat chlapce dívkami, a dívky chlapci, pokud to student požadoval. To mělo za následek, že transgenderový chlapec opakovaně sodomizoval dívku poté, co vešel na dívčí záchod v dívčích šatech. Veřejnost v důsledku toho zatrpkla celou homosexuální agendu. Demokraté také nutili školní knihovny ke skladování pornografické literatury pro děti. Komiksy jako Gender Queer a Lawn Boy se věnují homosexuálním pedofilům tím, že nutí děti být vnímavé k homosexuálním návrhům. Veřejnost byla pobouřena těmito publikacemi a dalšími, které popisovaly hromadné znásilňování a sex se zvířaty. Demokraté čelí obrovským dodatečným problémům. Propagovali rasové násilí, posílali davy přes vnitřní města, aby pálili, rabovali a útočili na bílé občany. Odsoudili policii a nařídili jim, aby nechránili veřejnost před davy. To vše vyústilo v tvrdý odpor vůči demokratům. Lidé také stoupají proti povinnému očkování. Mnozí vojáci si vakcínu odmítají vzít a chystají se opustit svou kariéru. Totéž se děje s hasiči a policisty. Mnoho lidí odmítá přijmout zaměstnání s vědomím, že Bidenova administrativa se snaží vyžadovat od velkých firem, aby prosadily povinné očkování. Bidenova administrativa už teď naráží na buzzpilu právního odporu proti očkovacím mandátům.

K tomu všemu začal masivní tisk nebalené měny způsobovat, že se inflace vymkla kontrole. Účty za topení by se letos v zimě mohly zvýšit o 60%. Benzin stojí o 50% víc, než když Trump odcházel z úřadu. Rychlé občerstvení a potraviny jsou dnes mnohem dražší. I cena vody roste a okres Loudoun ve Virginii zvýší ceny o 9% během příštích 3 let. Obrovský příval měnového tisku dosahuje bodu, odkud není návratu, kde inflace šílí a ochuzuje nejchudší složky společnosti. Tradičně to vede k masivním politickým nepokojům a násilí v zemích, kde převládla nekontrolovaná inflace. Demokraté čelí katastrofám na všech frontách. Téměř jistě utrpí drtivé ztráty ve Sněmovně reprezentantů a během kongresových voleb v listopadu 2022 ztratí kontrolu nad Senátem.

3) Mnoho lidí vkládalo do povolebních auditů velké naděje, aby zvrátily výsledek průzkumů. Co se stalo s výsledky auditu, jako byl ten v Maricopa County v Arizoně?

Americké prezidentské volby byly masivně zkorumpované. Ve všech šesti „swing States“ měl Trump silné vedení, dokud se na noc nezavřely volební místnosti. Sledovatelům republikánských průzkumů bylo nařízeno odejít, takže u voleb zůstali jen demokraté. Záplava falešných hlasovacích lístků byla odeslána do volebních místností ve velkém demokraty, kteří dominovali vnitřním městům, a když se volební místnosti znovu otevřely, Biden byl záhadně napřed v každém státě. Nebyly to první zkorumpované americké volby. Spojené státy mají dlouhou a slavnou historii podvodů na voličích. Muži jako Huey Long z Louisiany a Lyndon B. Mnoho nesrovnalostí při hlasování bylo odhaleno v Maricopa County v Arizoně. Lze pochybovat o tom, že budou napraveny, neboť soudy nerady zasahují do voleb. Volební podvod však republikány ještě více motivoval k tomu, aby zkorumpované politiky vystrnadili.

4) Může se bývalý prezident Donald Trump po nových volbách vrátit do úřadu, nebo mu v tom brání americká ústava, americké zákony?

Prezident Trump může legálně znovu kandidovat na prezidenta. Podle zákona ani ústavy neexistuje žádná překážka. Čím silněji na něj demokraté zatlačí, tím je pravděpodobnější, že bude znovu kandidovat, jen aby dokázal, že v posledních volbách skutečně zvítězil. Prozatím se zdá, že proti jeho nominaci nebude stát floridský guvernér Ron DeSantis, který je kromě Trumpa pravděpodobně nejschůdnějším kandidátem. DeSantis naznačil, že nebude kandidovat, pokud bude kandidovat Trump. Kdyby Donald Trump znovu kandidoval na prezidenta, je pravděpodobné, že by v dnešním prostředí zvítězil. Někteří republikáni by dali přednost jinému kandidátovi, ale všichni republikáni podpoří stranického kandidáta s vědomím, že alternativou je demokratická strana silně ovlivněná marxisty.

5) Pojďme se bavit o virech. V jaké fázi je epidemie koronaviru ve Spojených státech a proč tolik Američanů odmítá dodržovat  povinné očkování, které se prezident Biden snažil prosadit?

Amerika je unavena povinným očkováním. Liberálové se vysmívali guvernérovi Floridy za to, že nechává podniky otevřené a zakazuje místním obcím vnucovat očkovací mandáty. Na čas byla floridská míra covidu vysoká. To však pominulo, stejně jako vždycky, když je člověk sám. V současnosti má sedm států s nejvyšší mírou očkování vážná ohniska covidu. Celostátně je to 7%, ale v silně očkovaném New Hampshiru je to 84%. Zdá se, že vakcíny vytvářejí novou třídu „super přenašečů“ – očkované. Vakcíny mohou snížit rizika pro starší osoby, ale představují zřetelné ohrožení zdraví pro mladší příjemce. Mladí lidé umírají častěji na vakcíny než na covid. Vlády nicméně nutí školáky, aby vakcínu přijali, aby farmaceutické společnosti mohly na své náklady hromadit obrovské jmění. Zatím neexistují přesvědčivé důkazy, že vakcíny skutečně snižují šíření infekcí. Pátý odvolací soud Spojených států zablokoval Bidenovu administrativu v zavádění očkovacích mandátů s tím, že Kongres nepovolil Úřadu pro dohled nad bezpečností průmyslu (OSHA), aby se zabýval otázkami veřejného zdraví. Podobné žaloby byly podány i v jiných státech. Navzdory masivní cenzuře zavedené platformami sociálních médií se objevilo velké množství zpráv o úmrtí a vážných zraněních způsobených covidovými vakcínami. Část populace je neoblomně proti očkování, zejména ti, kteří se obávají jeho vlivu na plodnost. Vezmeme-li v úvahu Bidenovu politickou slabost (jeho popularita v jednom průzkumu klesla na 38%), bude pro prezidenta těžké použít proti těm, kdo vakcíny odmítají, sílu.

6) Jaký má podle vašeho názoru tato epidemie původ a jak byla použita Hlubokým státem různých zemí?

Nedokážu rozlišit „zisk funkčního výzkumu“ od zárodečné války. Obě jsou navrženy tak, aby produkovaly patogeny, které jsou pro veřejnost smrtelnější než přirozeně se vyskytující viry. Neexistuje omluva pro žádný národ, který provádí takové smrtící experimenty. Výzkum funkčnosti probíhal v čínské laboratoři ve Wuhanu. Podobný výzkum však probíhal i v armádní laboratoři ve Ft. Detricku, Marylandu, který byl záhadně uzavřen pro případ nouze, těsně před vypuknutím nemoci covid. Nevím, kdo může za propuknutí covidu, ale nevěřím doktoru Faucimu a mám pocit, že by měl být co nejdříve odstraněn.

7) Bojoval jste ve Vietnamu, riskoval jste život pro hluboké potřeby, jako je svoboda a demokracie. Nezdá se vám, že západní svět se stal obětí agresivního ducha socialismu a nyní mu hrozí, že se změní v úl-společnost, kde o všem rozhoduje a vše reguluje jediná „Strana“?

Zažil jsem marxistický komunismus na Kubě, ve Vietnamu a ve východním Berlíně. Je to brutální krutost. Není nový a existoval před narozením samotného Karla Marxe. Francouzská revoluce byla klasická marxistická třídní válka, která napadla křesťanství a povraždila obrovské množství nevinných lidí. Komunistická strana působí ve Spojených státech nejméně od roku 1919, kdy byla založena Komunistická strana USA. Neschopni vyvolat třídní konflikty v národě, který byl sociálně mobilní, komunisté pracují na vyvolání revoluce prohlubováním rasových třenic, často podněcováním rasového násilí. Marxisticky orientovaní demokraté vidí v rasovém rozdělení Ameriky potenciální zdroj třídního konfliktu vedoucího k revoluci. Velikost Ameriky byla vždy založena na kapitalismu volného trhu, ústavní správě a národní jednotě. V posledních desetiletích ekonomika sklouzla k socialismu, federální soudy odmítly prosazovat ústavní pořádek a obyvatelstvo se roztříštilo mezi nepřátelské rasy, etnika a zásadně antagonistická náboženství. Zároveň se fantastické bohatství koncentruje v rukou politicky mocných oligarchů, jako jsou Bill Gates nebo George Soros. Demokratická strana se stala stranou socialistických miliardářů. Neustále útočí na střední třídu a pracující chudinu a zároveň posiluje bezmocnou, zločineckou, sociální třídu, která zaplavuje naše otevřené hranice.

8) V této chvíli bych s vámi rád hovořil o Itálii. Robert Kennedy Jr. nedávno mluvil o svobodě a potřebě vzdorovat zdravotní diktatuře na italském náměstí plném lidí, kteří mu fandili. Váš názor, senátore?

Potěšilo mě, že se Robert Kennedy mladší objevil v Itálii, aby vedl kampaň za svobodu a odpor vůči nastupující diktatuře globálního zdravotnictví. Jak národy předávají stále větší suverenitu amorfním globálním entitám, práva lidí trpí. Globální entity obyčejnými lidmi pohrdají. Existují jen proto, aby obohatili oligarchy. Naléhám na Italy, aby vzdorovali tyranii, stejně jako to začínají dělat lidé ve Spojených státech.

9) V Itálii musíme platit 15 dolarů každých 48 hodin za zdravotní osvědčení, Green Pass, které nám říká, jestli jsme nakaženi koronavirem nebo ne, jinak nemůžeme žít. Ve skutečnosti je to úplatek italské vládě. Jak jsme mohli takhle skončit? V Itálii, ale v jiných zemích západního světa…

Lidé, kteří vyžadují zelený pas pro každodenní život, nejsou svobodní. Žijí v tyranii. Jsou to otroci despotického státu. V posledních letech se státy vzdaly své suverenity ve prospěch nevládních organizací. Miliardáři z celého světa se shromažďují ve švýcarském Davosu, aby uzavírali dohody a přijímali rozkazy od neviditelné vlády. Vracejí se domů, aby realizovali plány formulované lidmi, které neznáme a nezvolili si je. Je to nastupující diktatura elity bez tváře. Pokud si národy nezachovají suverenitu, obyčejní lidé nebudou mít žádný hlas ani vliv na svou vlastní budoucnost. Přesto dnes téměř všichni nejmocnější lidé světa pracují ve shodě, aby zničili suverenitu a vyhladili svobodu. Pokud si neuvědomíme podstatu národní suverenity, není naděje, že by lidé zůstali svobodní.

10) Existují Italové, kteří se chystají opustit svou zemi, protože jsou terorizováni úřadující vládou a její šílenou zdravotní politikou. Například Albánie a Švédsko jsou vybrány, aby unikly zdravotní diktatuře, která nás dusí u nás doma. Chcete něco říci těmto Italům a těm, kteří z nutnosti nebo z vlastní vůle stále zůstávají v Itálii?

V Americe slyšíme o národech jako Austrálie a Itálie, kde vlády směřují k totalitě. To je skličující. Američané milují Itálii. Prarodiče mé ženy byli z Avellina a miliony dalších Američanů mají příbuzné v Itálii. Měli Italové pod vedením Benita Mussoliniho menší svobodu než dnes? Já prostě nevím. Co vím je, že Italové si zaslouží svou svobodu zpět. Mnoho lidí ve východní Evropě zažívá znovuzrození osobní a náboženské svobody právě v okamžiku, kdy tyranie tato práva v západní Evropě smete. Jak dramatický zvrat to byl! Je ostudné, že Italové musí myslet na emigraci, aby unikli vlastní vládě. V příštích měsících možná v Itálii zapustí kořeny obnovený americký duch svobody. Za to se musíme modlit.

 

Costantino Ceoldo
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*