Svoboda slova umírá, demokracie není, spravedlnost žádná, život z ruky do huby a od výplaty k výplatě, politika hnus,

Svoboda slova umírá, demokracie není, spravedlnost žádná, život z ruky do huby a od výplaty k výplatě, politika hnus,

dělník neznamená nic a co jako. SORRY JAKO.

Velmi nedávno jsem publikoval článek týkající se glorifikace homosexuality a věřte, nebo ne-strhla se mela. Nejenom, že článek musel být stažen z internetových novin Rukojmí cz., ale byl stažen dokonce i z Parlamentních Listů. Dokonce situace došla tak daleko, že článek zmizel i z FB a bylo jak vím třeba u Rukojmí cz. vyhrožováno žalobami.

Článek jako takový byl kratičký a nenesl v sobě žádný útok, či snahu o diskriminaci homosexuálů. Byl pouhým nastavením zrcadla současnosti a důkazem úpadku morálního kreditu společnosti. Osobně tuto situaci nenesu nijak těžce-jsem zvyklý na to, že jsem zakazovaným autorem, ale je mi líto většinové společnosti, protože ta jak vidno nemá právo na informace a pohledy z jiné strany, nemá právo se zabývat problémy na které doplácí, nemá právo přemýšlet o ničem jiném, než o tom, co je jí povoleno mocenskou strukturou, či nařízeno Bruselskou diktaturou. Dále nechci, aby byly pranýřovány jakkoli Parlamentní listy, Rukojmí cz, nebo dokonce pan Olšer, protože jsem to byl já, kdož tento článek poskytl médiím. Ony ho jen zveřejnili. Jsem zvyklý říkat pravdu a jednat s lidmi na rovinu a vím, že se to mnohým nelíbí, že se to dnes nenosí, že je to ekonomicky nevýhodné a také že se mě proto možná někteří bojí a budu mít málo přátel, ale věřte-nedělám nic z toho, co dělám pro peníze a natož pro nějakou pomíjivou slávu, či popularitu. Kdo mě blíže zná tak ví.Ve své podstatě nemám s homosexuály žádný problém, ale vadí mi glorifikování jejich věci. Je mi lhostejné, že se šukají chlapi do zadku a ženské si olizují pipiny, ale není mi lhostejný fakt, že takovýto život je prezentován jako normální a pojem tradiční rodina a tradiční sex je zašlapáván. Jsem přesvědčen, že nikdo a nic není schopno nahradit dítěti lásku a péči matky a výchovu v tradiční rodině. Samozřejmě vyjma excesivních případů některých pochybných individuí. Proto nemohu v žádném případě přijmout fakt, že homosexuální pár registrovaných partnerů vychovává dvě děti a tento stav je považován za legitimní. Těm dětem v každém případě matka musí chybět a v každém případě tento stav zanechá negativní stopy na jejich mentálním a společenském vývoji. Navíc je tento stav zcela proti přírodě. Můžete namítnout, že i v přírodě dochází mezi zvířaty k homosexuálním stykům a já to nepopírám, ale je nutno si říci, že v přírodě z takových styků není žádné potomstvo. To zas lidé chtějí být chytřejší než matka příroda a uměle přes legislativní procesy si vytvořili cesty k legitimizaci tohoto stavu. Dále je tento stav v rozporu s křesťanským pojetím života a s vírou. I bibli jsou takovéto postupy zapovězeny. Má to své hluboké opodstatnění a v dnešní době při chorobě AIDS obzvlášť. Statistiky jasně říkají, že pohlavních chorob a AIDS je právě nejvíce u narkomanů, promiskuitních homosexuálů a kurev. Zde narážíme na to, že léčba pohlavních chorob a AIDS je velice nákladnou záležitostí a lidé trpící těmito chorobami by nikdy nebyli schopni svou léčbu a prodloužení života zaplatit. Bohužel to vše nakonec zaplatí společnost jako celek a lidé s normální sexuální orientací nejvíce a přitom zcela neprávem.

Za zcela zvrhlý považuji pochod Prague Pride. Máme být skutečně na co pyšní, když i malé děti se dívají, jak poněkud teplejší lidé táhnou Prahou a veřejně prezentují svou úchylku. Přitom je jasné,že takováto masová akce gayů a lesbiček je nástrojem legitimizace morálně pokleslého konání. Co je ještě otřesnější, že můžete v přilehlých uličkách potkat gaye vzájemně si honící péra, či s pérem v řiti. To přeci na veřejnost nepatří!!!! Viděl jsem mnoho fotografií tuto skutečnost dokazující. Jestli je naší vládou tento vývoj pokládán za pozitivní, tak já jsem zásadně proti a myslím si, že většina společnosti to má taktéž. Já přeci svou ženu také neobhospodařuji na chodníku u svatého Václava. Vadí mi i to, že úchylka má svou veřejnou akci plnou pompéznosti, zájmu médií a dokonce tomuto přeje samotný papež, přičemž na druhé straně o dělníky vytvářející drtivou část HDP nikdo ani nezakopne. Dělníka si nikdo neváží, ale homosexuálové – ti se veřejně zviditelňují a ještě dokonce pod patronací Pražského magistrátu. Proč si nikdo takto nevšimne udřených sestřiček z nemocnic, proč nikdo nevyzdvihne dřinu žen u výrobních linek, horníků, řidičů autobusů atd.???? To jsou ti teplejší něco víc než ostatní????

Jsem toho názoru, že homosexualita je úchylka od normálu, ale nezatracuji tyto lidi. Myslím však,že mediální zviditelňování tohoto problému není na místě a to právě proto, že jde o úchylku od normálního stavu a nezasluhuje žádnou podporu. Jde o věc intimního života a tam by to také mělo zůstat a to bez jakýchkoliv nesmyslů okolo. Matka příroda je tvůrcem základních principů života a jeho zákonitostí a takto to má zůstat.

Jestli máme potřebu cokoliv glorifikovat, tak glorifikujme právo na práci, práci jako takovou a ty udřené lidi, kterým ani není vyplácena mzda která jim patří a kterou si zaslouží.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Svoboda slova umírá, demokracie není, spravedlnost žádná, život z ruky do huby a od výplaty k výplatě, politika hnus,

  • · Edit

    Svět se řítí do řiti. Co chcete po naší vládě, když v senátu, poslanecké sněmovně i ve vládě sedí teplí i lezby, i úchyláci, kteří se ukojují nad dětskou pornogragií, když je takových i ve vysokých postech na policii a v armádě… Proto se demokraticky s takovými lidmi jedná jako s nadlidmi a co třeba ti s třetím pohlavím? Protože je to moderní a vše, co je proti přírodě a lidskému rozumu je normální, ( a ti normální jsou rasisti a xenofilové a xenofobové a STBáci nebo rudoši či komanči), a morálka je někde už na desátém místě za valníkem hnoje…

  • „Chceš-li někomu vládnout tak ho ožebrač!. A pod touto známou velice starou pravdou se to dnes děje na všech frontách. Stačí uvést, že jakoby se političtí představitele a ekonomové diví, že národ vůbec není finančně vzdělán, což ale není přáním politiků a bankéřů.. Stačí se podívat jak každý den nám v TV nutí stupidmí reklamu banky ovládané PPF. nebo určité banky nabízí v případě mnoha zadluženosti odkoupit pohledávky a jakoby si hrál\y na spásné anděle. Pravý opak je pravdou. Tyto půjčky banky živí a nejenom je, ale i exekutorskou haveť.. Banky se nejvíce bojí toho, že lidé by si masově vybrali peníze. Oni ty peníze jsou totiž virtualní. Nejsou ničim podloženy. A jsem zvědavá jak se vládní představitele vytasí s cenzurou. Teď asi ne, teď je před volbama. Ale po volbách bude-li držen tento politický merkelovský kurz, tak je to jasné a ministerstvo pravdy ukáže svou. aktivitu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*