Svoboda slova na iDNES platí jen pro „sluníčkáře“.

Svoboda slova na iDNES platí jen pro „sluníčkáře“.

O této smutné pravdě jsem se na blogu společnosti Mafra patřící ministrovi financí panu Babišovi přesvědčil na vlastní kůži. Byl jsem za své názory nejprve vyloučen z hlavní strany a poté, co ani to nestačilo k tomu, aby lidé přestali číst mé články vyhozen a můj blog byl úplně smazán.

Důvodem k vymazání mého blogu a více než stovky článků v něm, byl prý tento můj příspěvek:
Záhy po vydání tohoto mého článku mi přišla e-mailem tato zpráva:
Vážený pane Kašuko,
protože Váš poslední blog závažným způsobem opět porušil Kodex blogera, a to přesto, že jste byl již na porušování pravidel před stažením z titulní strany upozorňován, rozhodli jsme se Váš blog zcela deaktivovat.
Jedná se konkrétně o tyto body Kodexu:
§ Bloger nesmí propagovat ani vyjadřovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám. Svými články nesmí vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady. Bloger nesmí propagovat násilí a agresivitu jako prostředek řešení konfliktů.
Na titulní straně blog iDNES.cz nemohou být:
§ články, které se týkají aktuálního politického či společenského dění a nejsou dostatečně zdrojovány, přičemž za relevantní nelze považovat zdroje z nedůvěryhodných webových stránek, hoaxy ap. U závažných témat musí bloger pracovat minimálně se dvěma na sobě nezávislými relevantními a důvěryhodným zdroji
– U prvního jmenovaného bodu kodexu jde o tuto pasáž:
S imigranty nepřichází žádné obohacení, nýbrž jen samé zločiny a sexuální násilí!
Počet zločinů spáchaných imigranty z Afriky a Asie raketově stoupá, v řadě zemí EU není už pro dívky a děti bezpečné chodit do bazénu, do školy, ani na procházku parkem!
Každý den dochází ze strany imigrantů ke krádežím, rabování, znásilňování a vraždám na původním obyvatelstvu Evropy. Imigranti si zatím troufají převážně na ženy a děti bez ochrany mužů, nebo loupí pod pláštíkem noci. To se však může velice brzy změnit, a čím jich bude v Evropě více, tím bude stoupat jejich odvaha, sebevědomí a agresivita! Brzy se můžeme dočkat obrněných SUV s kulomety a černých vlajek IS v ulicích evropských měst, pokud tento zničující příval nezastavíme a nezačneme bránit Evropu, nebo aspoň každý svou vlastní zemi!
– Nedoložení zdrojů se týká zejména tohoto:
– Počet zločinů spáchaných imigranty z Afriky a Asie raketově stoupá
– To, co Brusel z Washingtonem, dělá, však nejsou žádné chyby a omyly, nýbrž desítky let starý plán na zničení příliš samostatných a soběstačných evropských národů, jehož cílem je vytvořit z Evropy zemi bez státních hranic obydlenou rasou světle čokoládových lidí s nižším IQ, která bude stačit na otrockou práci, ale nebude schopná si uvědomovat svou národní identitu, nebo se účinně postavit plánům hrstky mocných, kteří si budou pečlivě střežit svůj vlastní rasový původ a dbát o zachování inteligence dostatečné na ovládání jednolitých mas pronároda, který bude stvořen křížením, aby se ze světa vytratilo to, čemu dnes říkáme vlastenectví, národní hrdost a identita.
S pozdravem
Tereza Janků
Blog a Diskuse iDNES.cz
mediální skupina mafra
Anděl Media Centrum
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
tereza.janku@idnes.cz
www.blog.idnes.cz
www.idnes.cz
Rozsudek padl, možnost odvolání žádná! Vyšší „spravedlnosti“ bylo učiněno zadost! Zajímalo by mě, kdo na tom slavném iDNESU má právo rozhodovat, které zdroje jsou relevantní, a které nikoli?!
Celý tento „slavný“ blog je plný multikulturních sluníčkářů, havloidů a karloidů, kteří mohou klidně napsat příspěvky, ve kterých Putina nazývají diktátorem, novým Hitlerem, vrahem, agresorem a mnoha dalšími jmény a Rusko rozvojovou zemí, jejíž vojáci vraždí nevinné civilisty, ženy a děti v Sýrii, na Ukrajině a možná i na Marsu!
Jakto, že v těchto případech iDNES nezasahuje, neptá se na důvěryhodné zdroje a nepožaduje důkazy?! Proč nevadí, když každý Rus, který něco dokázal pro svou zemi, může být nazýván na tomto blogu beztrestně zločincem, padouchem a vrahem a statisíce imigrantů ze všech zemí světa mohou být vydáváni za chudáčky prchající před válkou, přestože je mezi nimi spousta Balkánců a černochů, kteří určitě nejsou ani z Iráku, ani ze Sýrie a nikomu to nevadí?!
Jak je možné, že když někdo poukáže na nesmyslnost, nebo zvrácenost masové imigrace, multikulturismu, nebo americké politiky, která rozvrátila za poslední dvě desetiletí polovinu světa, je na iDNES okamžitě umlčen?!
Naštěstí iDNES není jediný zpravodajský web v ČR a pořád ještě existují lidé, kteří dávají všanc své bezpečí a vydávají takovým jako jsem já, kteří nehodlají plout pohodlně s proudem a není jim lhostejný osud naší země jejich články, přestože tím riskují, že budou za tuto svou odvahu perzekuováni.
Tímto seznamem bych jim chtěl vyjádřit svou úctu a ze srdce jim poděkovat za jejich odvahu:
http://www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/ladislav-kasuka/blog.html
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice
http://svobodnenoviny.eu/
http://www.nwoo.org/
http://www.tvbezcenzury.com/
http://pravednes.cz/click?id=36674535&r=http%3A%2F%2Fwww.bezpolitickekorektnosti.cz%2F%3Fp%3D70183
http://pravednes.cz/click?id=36591449&r=http%3A%2F%2Fwww.novarepublika.cz%2F2016%2F03%2Fvystoupeni-z-eu-je-pro-zeme-v4-zivotni.html
Takže dokud budou existovat lidé, kteří budou mít odvahu provozovat opravdu nezávislé weby, bude hlas vlastenců a nezávislých pořád slyšet bez ohledu na nějaké sluníčkářské iDNES!
.
.
Ladislav Kašuka
Loading...

Podobné články

 • Ještě jednou pro admina:
  prosím, můj příspěvek už tedy nezasílejte, pošlu ho dnes jako samostatný článek. Děkuji, Pavlína Miturová

 • Dobrý den,
  díky admine za vysvětlení. Chápu, že pokud je na stránce více odkazů, musí být příspěvek schválen. Ale pokud se příspěvek nedá na správné místo ve správný čas, ztrácí význam. A jak jsem se přesvědčila, příspěvek na správném místě není.
  Jestli jsem se nevhodně rozčílila a nařkla Vás neoprávněně z cenzury, omlouvám se Vám i spolupracovníkům.
  Pavlína Miturová

 • Dobrý den paní Miturová
  Mýlíte se, zde nedochází absolutně k žádné cenzuře komentářů. Používáme ochranný plugin proti spamům, který, když je v komentáři nějaký odkaz na stránku, hodí komentář ke schválení šéfredaktorem, kde na schválení čeká ve frontě. Všechny takové komentáře, pokud se nejedná o spam nebo nabídku půjčky se poté vždy schválí. Pokud se vám nezobrazuje nějaký komentář přes Facebook, to jde mimo nás. Přeji hezký den. Admin

 • O cenzuře na vlastní kůži jsem se přesvědčila dnes 14. 3. 2015 u odpovědi na diskuzi u pana Rambouska, článek http://svobodnenoviny.eu/na-sobotku-je-kalasnikova-skoda-ubijte-ho-lopatou/. Poslala jsem příspěvek touto formou, jak píšu nyní a pak ještě na zkoušku přes FB stránku. Komentář se neobjevil, ba přímo zmizel. Takže cenzura je i zde na svobodné noviny. Díky, má zlatá země. Přizvala jsem si i dcerku a manžela jako svědky, a poučila dcerku, až bude mít své děti, ať jim nezapomene říct, že až budou mít za učitelku takovou nevzdělanou můru jako je slavná úča z Brna (Máte slovo) a ta jim bude tlačit do hlaviček stejné nesmysly, jako že dnešní doba byla demokratická, tak ať jim říká po pravdě, jak to dnes je. Pana Rambouska jsem informovala rovněž. Mimochodem, další komentář na jiné stránce mi už nezmizel. Pavlína Miturová – paja

 • Chlape nešťastná, co vás to napadlo publikovat na Iděsu? Pokud si vzpomínám, tak Iděs byl první médium, které jsem vyřadil ze své pozornosti! A to už je nějakých deset let! Mezitím IQ průmerného čtenáře Iděsu zdegenerovalo na žáka pomocné školy. Nevím, jestli tam vůbec chodí nějaký inteligent s IQ nad devadesát, ale pro vás to určitě žádná škoda není.

 • Aby nedocházelo ke znásilnění či krádežím, bude nutné, aby naše ženy a dívky byly migrantům „dobrovolně“ po vůli kdykoliv a kdekoliv, abychom nelpěli na majetku, který potřebuje někdo jiný a přivlastní si ho. V Německu už na to vyčlenili peníze a rozjeli kampaň. Takže, když si přijde žena postěžovat, že jí znásilnil Muslimák, bude potrestána za to, že se nechová v souladu s návodem, který prezentovala německá vláda. Je to konec evropanů v Evropě.

 • IDNES nestojí ani za počasí si ho otevřít, stejně jako ČT. Cenzura větší jak za Husáka, nebýt nezávislého interneru, žijeme tu jak ve středověku, i ten nám budou chtí napíchnout a sledovat NÁS. To je demokracie NWO, vesele do nového světového středověku ovládaného Velkým Bratrem ze zámoří. George Orwell by čuměl kam se dnes dostala Evropa. Jeho romány jsou proti dnešním Genoinženýrům o ovládnutí světa je pohádky pro děti!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*