Svoboda se nedá koupit, pane Juncker!

Svoboda se nedá koupit, pane Juncker!

Tak ho tady máme! Jean-Claude Juncker nás poctí svojí návštěvou a podle něj, chudým Čechům, přiveze příslibem 590 miliard korun, které nám hodlá poskytnout do roku 2020. To je ale hodný strýček, copak za to asi bude chtít?

Předseda vlády Sobotka se tetelí blahem a s ním skoro celá socdem a Strakovka. Tetelí se všichni eurohujeři napojení na evropské finanční cecky, také naše alma mater, Univerzita Karlova, kde chtějí ctěnému předsedovi Evropské komise udělit doktorát honoris causa bez ohledu na to, že tento titul je určen osobnostem, které se zasloužily o rozvoj vědy, kultury, či jinak o prospěch lidstva. Patrně už čestný doktorát Junckerovi předávají dopředu za zásluhy o pro prospěch určitého lidstva, a to sebe samotného. Studenti budou jistě vzorně tleskat a naši novináři si vybijí blesky. /K předání titulu doplnění níže pod článkem po publikaci/

O 590 miliard, které jsou prý určené na rozvoj chudého Moravskoslezského kraje (ó, jaký ten člověk má přehled a soucit), bude nejspíš velká pranice. No, o celých 590 miliard jistě ne, protože pokud premiér Sobotka a další levicoví experti, budou trvat na zavedení eura a naslibují teď Junckerovi hory doly, včetně „dobrovolného“ nikoli kvótovaného přísunu migrantů (to dá rozum, je před volbami), loajalitu, oddanost a poslušnost Evropské unii, budou muset po čase minimálně 350 miliard vysolit nazpátek. Když totiž euro přijmeme musíme tuto částku odvést obratem podle smlouvy o ESM (evropském stabilizačním mechanismu), bez řečí cálovat jak se komu zamane a podílet se na záchraně evropské dluhové krize, jinak se vystavujeme žaloby bez zastání. Mezivládní, nikým nevolená a imunní organizace ESM bude totiž držet rozpočty v hrsti a tím přestanou národní státy o svých penězích rozhodovat, tím skončí svrchovanost a začne opravdové nevolnictví. Chceme podstoupit takovou cenu? /Níže odkaz na krátké výstižné video o ESM/Ten lucemburský vejlupek to dobře ví a má to dokonale zmáknuté. Na vějičku 590 miliard mu může sednout jen blázen nebo kolaborant, kterému je jedno, jak to s námi dál dopadne. A že jich tady ve vládě, v partajích, na úřadech, na akademických půdách, v neziskovkách a v nadnárodních finančních i jiných institucích, máme. Viďte, Sobotko! Tak se hlavně zítra a pozítří, tedy 8. a 9. června 2017 nepřetrhněte a hlavně se před panem komisařem Junckerem a jeho ušmudlanými falešnými penězi, které vzápětí půjdou zpátky (podle vašich plánů, když Vám to tedy ještě u voleb náhodou vyjde), nepodělejte!

Naštěstí je u nás už dost rozumných lidí, co ví, že peníze nejsou všechno a vždycky je něco za něco! My Vaše miliardy nechceme a snad nás s tímto názorem bude přibývat! Nám je bližší demokracie a svrchovanost. Spousta věcí se nedá koupit, to si dobře pamatujte, včetně svobody!

(foto novinky.cz)
(foto novinky.cz)

zajímavé video o ESM https://www.youtube.com/watch?v=EItMh48LUE4

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/473995/pro-chude-cechy-posleme-miliardy-sef-eu-juncker-zuri-kvuli-nizkym-platum.html

Rektor Karlovy univerzity Junckerovi nakonec předal pouze zlatou pamětní medaili za zásluhy o evropskou integraci a porozumění mezi národy Evropy a od čestného doktorátu zřejmě pod vlivem veřejného tlaku ustoupil. Vznikla petice, nesouhlasné články a reakce na internetu i dopisy přímo univerzitě. Lidi, má to smysl!

https://www.petice24.com/rektorovi_uk_jean-claude_juncker_si_nezasloui_estny_doktorat

Zajímavé krátké video o ESM https://www.youtube.com/watch?v=EItMh48LUE4

Související odkaz http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/473995/pro-chude-cechy-posleme-miliardy-sef-eu-juncker-zuri-kvuli-nizkym-platum.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Svoboda se nedá koupit, pane Juncker!

  • Všemi opovrhovaný, ale stále se drží u koryta. Kdo ho asi drží toho pána, který si hraje na ředitele a poroučí všem státům EU co musí dělat a jak mají jednat.í. Asi by se měl zamyslet nad svoji osobností. Nebo se snad pasuje do role hloupého diktátora ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*