Světové ekonomické fórum: Davos 2021 k odhalení iniciativy „Great Reset“ – NWO

Světové ekonomické fórum: Davos 2021 k odhalení iniciativy „Great Reset“ – NWO

Světové ekonomické fórum (WEF) odhalilo svou agendu Davosu 2021 a potvrdilo, že každoroční setkání politických a podnikatelských elit bude příští měsíc digitální událostí, která bude předzvěstí veřejného odhalení jeho iniciativy Great Reset – Velký Reset.

V náhledu na digitální „davoské dialogy“ WEF tvrdí: „Čas obnovit důvěru a učinit zásadní rozhodnutí se rychle blíží s tím, jak po celém světě sílí potřeba resetovat priority a naléhavost reformy systémů.“

Nutnost, aby se „globální lídři spojili a navrhli společnou cestu k zotavení a zformovali „Great Reset“  ve světě po koronaviru, nikdy nebyla silnější, dodává.

Poté pokračuje ve vytyčování přesného plánu činnosti WEF s cílem přetvořit moderní svět podle vzoru jejich vlastní konstrukce. WEF píše:Celý týden globálního programování bude věnován pomoci lídrům při výběru inovativních a odvážných řešení, jak zastavit pandemii a během příštího roku nastartovat robustní zotavení.

Davoská agenda také připomene zahájení iniciativy Great Reset Světového ekonomického fóra a na jaře zahájí přípravu zvláštního výročního zasedání. Každý den se zaměří na jednu z pěti oblastí iniciativy Velkého Resetu.

Jak uvedl Breitbart News, hodně se diskutovalo o tom, jakou přesnou podobu bude mít tolik diskutovaná iniciativa Great Reset.

Minulý měsíc v panelové diskusi WEF představil bývalý ministr zahraničí John Kerry jeden možný prvek.

Řekl, že nově zvolený prezident Joe Biden je připraven znovu se připojit k Pařížské dohodě o klimatu, která hrozí zrušením více než milionu amerických pracovních míst, a stát se hybatelem „Velkého Resetu“, kdy nevolení globální byrokraté usilují o změnu světové ekonomiky zrušením peněz, soukromého majetku a demokracie v zájmu „Nového světového řádu (NWO)“, jak tvrdí James Delingpole.

„Představa resetu je důležitější než kdy předtím,“ řekl Kerry. „Já osobně věřím… že jsme na úsvitu mimořádně vzrušujícího období.“

Kerry odmítl, že USA, které by se znovu připojily k Pařížské dohodě o klimatu, by bylo „nedostačující“.

„Vím, že tomu Joe Biden věří. Nestačí jen připojit se k [Pařížské dohodě o klimatu] pro Spojené státy. Nestačí nám udělat jen minimum toho, co [dohoda] vyžaduje,“ řekl Kerry. A pokračoval:

Bidenova administrativa se zaměří na všechna odvětví americké ekonomiky. V roce 2035 bude cíl dosáhnout síťové neutrality s ohledem na energii a výrobu … jsme připraveni se vrátit a pomoci vést a zvýšit ambice v Glasgow urychlit tuto neuvěřitelnou schopnost transformace v soukromém sektoru.

Podle vlastní publicity WEF bude součástí Davoské agendy:

  • Hlavy států a předsedové vlád z G20 a mezinárodních organizací, kteří mají zvláštní projev o stavu světa.
  • Vedoucí představitelé průmyslu a osobnosti veřejného života diskutující ve vedoucích panelech o tom, jak pokročit a urychlit spolupráci veřejného a soukromého sektoru v kritických otázkách, jako jsou mimo jiné programy očkování proti koronaviru a změna klimatu.
  • Základní komunity fóra, včetně jejich mezinárodní obchodní rady, sdílející své poznatky a doporučení z globálních, regionálních a průmyslových iniciativ na zasedáních věnovaných dopadům.

 

Davoská agenda se bude konat mezi 25. a 29. lednem 2021.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*