Svět se zlobí, že USA neplní dohody o ochraně klimatu. USA neplní žádné dohody jak je zvykem a my jsme blbci!!!

Svět se zlobí, že USA neplní dohody o ochraně klimatu. USA neplní žádné dohody jak je zvykem a my jsme blbci!!!

 Opět mediální scénou proběhla zpráva, která mě nenechává v klidu a jsem rozčarován reakcemi lidí, ale i mlčením vědecké obce, která by měla být právě tou složkou společnosti, jenž nevědomým občanům vysvětlí realitu. USA dobře vědí, co činí. To jenom my-Evropané a méně vzdělané národy jim skáčeme na špek a dobrovolně ze sebe děláme blbce. USA se nám jen vysmívají a bohužel vědí proč a mají proč!

        Ochrana klimatu, přírody a zdrojů je samozřejmě záslužná a potřebná činnost. Nic se však nemá přehánět, natož politizovat.Bohužel pro některé lidi a především politiky se tato problematika dostala až do fáze dogmatické ideologizace na jejímž základě se staví konjunkturální zájem jednotlivců za těžce vydělané peníze nevědomé dělnické třídy. Proto říkám, že jsme za blbce. Platíme za rádoby ušlechtilé kecy o ničem, přičemž ti, co vědí, nás v tom nechají, neb z tohoto vývoje mají značný a bezpracný byznys. Smutné na tom je, že i národní vlády států na tomto zcela pokrytecky vydělávají značné prostředky a tím odírají vlastní národy. Přitom je zcela evidentní, že lžou. Nestydí se zavádět proti vlastním občanům restriktivní nařízení a uvádějí v život systémy nesmyslných ekologických poplatků a pokut. U nás tomuto vévodí slušně a kultivovaně působící ministr životního prostředí Brabec, ale naši lidé bohužel dopřávali sluchu i těm méně slušným a inteligentním jako byl např. bývalý ministr životního prostředí Bursík a jeho věrná souputnice-inteligentní biomasa Jacques. Nad tímto skutečně jen nevěřícně kroutím hlavou a musím se v tomto případě, ač nerad, postavit na stranu USA a těch zemí, které si nenechávají vymývat mozek kravinama. Navíc-že by USA podepsaly Kjotský protokol??? A kdy prosím??? Jaké dohody měla média na mysli???          Jak jsem již dříve napsal, tak ke klimatickým změnám dochází. To nelze popřít. Planeta země je dynamický prostor, který se stále vyvíjí a ke klimatickým změnám na planetě dochází neustále. Střídají se období klidnější s těmi, co mají větší dynamiku. Proto také známe a umíme popsat vývoj země od prvohor po současnost. Nebo to tak není a ve škole jste se to neučili??? Ve vývoji země byla i období s daleko vyššími teplotami, než máme dnes a to tu zemi neexistoval ani člověk, ani průmysl. Byly také teploty mnohem nižší a klima podstatně drsnější, že bychom na určitých územích, kde dnes žijí lidé, dříve nepřežili. Tyto klimatické změny také vyvolal člověk??? Jak, když tu ještě nebyl!!! Víte-abych tuto problematiku detailně rozebral, tak bych musel napsat knihu a možná by na to jedna nestačila, ale pokusím se to vše shrnout a v kostce a lidovém jazyku vám to rámcově vysvětlit.
          Kamenem úrazu je skutečně člověk a především jeho povaha. Člověk je schopen zneužít proti člověku cokoliv, co mu přinese jakousi výhodu nebo dokonce materiální prospěch. Právě proto se utápíme ve sračkách, kterými nás krmí samozvaní ekologičtí aktivisté poutající se řetězy ke shnilým stromům. Pro ně je to zviditelnění, jistá forma popularity a seberealizace a pro ty vrcholové kurva dobrý kšeft s lidskou blbostí. Pro stát je to zase jedna z cest, jak vysát z občanů nějaké peníze.
         Jak jsem již řekl, tak klimatické změny jsou periodickým jevem. Mnohé závěry ohledně klimatických změn vycházejí z teorií, ale nikoliv z pochopených a správně pochopených faktů. Je ještě mnoho toho, co nechápeme a neumíme vysvětlit.
Nelze však stavět konstrukce na teoriích, neb jak víme, tak ty se často a rády hroutí. To, že někdo vyřkne teorii neznamená, že je to ověřený fakt. Velmi mne zaráží, jak málo se v souvislosti s klimatickými změnami hovoří o slunci, přičemž právě slunce hraje v klimatických změnách roli zcela zásadní a klíčovou.
         O slunci něco víme, ale je více toho, co o něm nevíme a neumíme si vysvětlit. Mě stačí vycházet z toho, co víme. Slunce je životodárnou hvězdou pro planetu zemi, ale jednou také zemi usmrtí. Tento fakt je nezvratný a je to jen otázkou času. Hovořím li o čase, tak je nutné vědět, že lidé vnímají čas pozemským způsobem a ten je zcela jiný než vnímání času vesmírného. To, co u nás trvá třeba dlouhých deset let a my to tak vnímáme, tak ve vesmíru tento čas není ani zrnkem písku. Měřítko vesmíru je prostě jiné, než to lidské. Slunce je hvězdou, kde probíhá jaderná fůze, jejíž intenzita není stálá. Má kolísavý charakter, ale ze střednědobého hlediska se v průměru jeho intenzita zvyšuje. Toto lze měřit a bylo to tak změřeno. Znamená to co??? No přeci to, že na zemi dopadá ze slunce více tepla a také radioaktivního záření. Navíc slunce zvětšuje svůj objem a tedy roste, což tento efekt umocňuje. Rostliny a živočichové mají samozřejmě jinou citlivost a požadavky na teplotu a intenzitu radioaktivního záření. Člověk je na rozdíl od některých rostlin a živočichů poměrně přizpůsobivý a adaptabilnější. Toto však znamená, že s rostoucí aktivitou slunce budou některé druhy rostlin a živočichů prostě vymírat a člověk s tím neudělá nic. Nemůže!!! Slunci poroučet neumíme a nemůžeme. Úplně však stačí, když na tomto základě vymřou včely, které jsou na teplotu velmi citlivé a lidstvo bude mít po jejich vymření ještě tak dva až tři roky života a vymře taky. Pojdem hlady vážení a stačí k tomu pouhá včelka.
          Stalo se zvyklostí, že ekologičtí lháři tvrdí jak rostou hladiny CO2, a že za jejich růstem stojí člověk. Tyto bláboly jsou na ránu lopatou po hubě. Hladiny CO2 rostou, ale člověk za nimi stojí v míře doslova zanedbatelné. Jediný pořádný výbuch sopky Etny dostane do ovzduší více CO2, než lidská a průmyslová činnost za rok. Jak se tedy dostává tolik CO2 do atmosféry a kdo za to může??? Může za to slunce. Jak jsem již napsal, tak intenzita slunečního záření je vysoká a tedy i teploty na zemi rostou. Největším absorberem tepla a slunečního záření na zemi jsou moře a oceány. Jak tedy roste intenzita slunečního záření, tak zcela souběžně roste i teplota moří a oceánů. Je dokázáno, že při zvyšující se teplotě oceánů souběžně taktéž narůstá i intenzita vylučování CO2 z oceánů, což je hlavní příčinou jeho narůstajícího podílu v atmosféře. V tomto případě však nejde jen o CO2, ale také o metan, což je skleníkový plyn. Na dnech oceánů jsou ho obrovská ložiska, což je známo a růst teploty oceánu způsobuje jeho nadměrné uvolňování z oceánu do atmosféry. Je taktéž známo, že chladný oceán CO2 absorbuje, ale ohřátý naopak uvolňuje. Proč o tomto média nepíší a vlády nemluví??? Víte-účel světí prostředky a když lidé naslouchají blbostem a ještě jsou ochotni za ně platit-TAK PROČ NE. Je to sice podvod a tím i zločin, ale kdo bude mít odvahu zažalovat stát????
         Fakticky je spočítáno, že zvýšilo li by slunce intenzitu vyzařování cca o 10%, tak lidstvo končí. Pro slunce je to nic, ale pro člověka a naši planetu je to zásadní. To není teorie, ale fakt a lidstvo nemá žádnou šanci toto změnit. Ledaže bychom si našli jinou obyvatelnou planetu. Země je natolik citlivá, že reaguje klimatickými změnami na úroveň slunečního záření už v řádu 0,1%. Možná je však ministr životního prostředí Brabec borec, který dokáže slunci poručit a ohnout fyzikální zákonitosti. V USA, Číně a dalších vyspělých zemích toto vědí a také vědí, že Kjotský protokol je pitomost. Proto se k němu nepřipojují, i když ho zákulisně sami iniciovali. Ve výsledku totiž získává tímto jejich ekonomika zásadní výhodu a to díky nižším nákladům. My Evropští hlupci za chvíli budeme platit daně i z prdu, čímž sami škodíme vlastní ekonomice, uměle prodražujeme vlastní výrobu, což snižuje náš odbyt a to následně poškozuje naší společnost. No a Amerika??? Ta z nás má prdel.
         Jediné, co můžeme sami pro sebe dělat, je myslet. Čistě lokálním řešením by bylo i využití systému Haarp, který dokáže do určité míry modifikovat počasí a lze jeho prostřednictvím vyvolat příkladně deště na určitém území. Tento působí na ionosféru do které vysílá energii která ovlivňuje energeticky nabité částice a tyto následně ovlivňují počasí. Problém je však v tom, že Haarp byl vyvinut především jako zbraň a je otázkou, zda by vlády umožnily jeho využití raději ve prospěch lidstva. Umístění těchto stanic bohužel nevyhovuje mírovým účelům a musely by se prvně přesunout nebo postavit nové. Vlastní je USA, Rusko, Čína a ještě další dvě země. Bylo by to však jen dílčí řešení, které by nemělo žádný vliv na činnost slunce.
          Pochopili jste tento text??? Jestli ano, tak jen dobře. Snažil jsem vše napsat co nejsrozumitelněji a nejjednodušeji.
   Jediné, oč vás chci požádat-nasdílejte tento text prosím na Fb. Jsem stále zablokovaný a nemohu přes Fb komunikovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*