Švédský student vyhozen ze školy za to, že řekl pravdu o sexuálních zločinech migrantů

Švédský student vyhozen ze školy za to, že řekl pravdu o sexuálních zločinech migrantů

Švédský student Stockholmského královského technologického institutu byl suspendován, píše deník Friatider. Student zvaný Felix zveřejnil přehled s nadměrným zastoupením migrantů v souvislosti se sexuálními trestnými činy v zemi.

Všechno začalo diskuzí mezi Felixem a jeho dvěma spolužačkami. Když řekl, že jsou migranti nadměrně zastoupeni jako pachatelé sexuálních trestných činů, ženy mu nevěřily a chtěly vidět zdroje, které by podpořily jeho tvrzení.

Další den Felix přišel s oficiální statistikou švédské Národní rady pro prevenci kriminality (Brå) a s dobře ověřenou studií, která ukázala, že 95% útočných znásilnění spáchali muži se zahraničním původem.

Poté, co dal ženám tyto důkazy, tak se během hodiny rozšířily po celé třídě. Uprostřed přednášky se africká žena v zadní části haly náhle postavila a ukázala na Felixe, který seděl vepředu.

„Křičela, že jsem rasista a nacista. Marně jsem jí zkoušel říci, aby se uklidnila, ale nebyl zde prostor pro diskuzi,“ uvedl Felix.Učitel okamžitě tento zmatek přerušil. Během přednášky se však křičící Afričanka obrátila k velkému množství přistěhovalců, kteří vyšli před přednáškovou halu a zírali na Felixe přes okno.

„Myslel jsem, že to bude peklo a tak jsem zůstal v učebně pět minut navíc. Ale oni neodešli. Rozhodl jsem se skončit, protože jsem nemohl sedět a sám sebe ponižovat. Teprve když jsem odešel z učebny, postavili se do formace a žena křičela: „Tady jsou tví násilníci!“

„Podařilo se mi dostat se pryč druhým vchodem. Byla to hrozná situace. Kdybych si stěžoval, určitě bych byl sražen k zemi,“ tvrdí Felix.

Následující den, což byl pátek, si pět studentů jako Felix vybralo pracovní skupinu, která ho najednou ignorovala. Úplně s ním přestali komunikovat a dokonce mu zablokovali přístup ke skupinovému chatu a ke společným pracovním dokumentům.

V pondělí byl Felix informován na schůzce s vedoucím oddělení Magnusem Brenningem že má pozastavené probíhající skupinové práce, protože ostatní studenti ve skupině nesouhlasí s jeho politickými názory.

Před tímto setkáním měl Felix přednášku. Dva učitelé, školící ředitel Anders Lindström a koordinátorka pro rovnost Anna Josefsson náhle vstoupili do sálu. Bez uvedení Felixova jména začali hovořit o tom, jak vážně je to, co se zde objevilo (Felixův seznam o sexuálních zločinech migrantů) a slíbili, že budou „jednat přímo“.

„Je skvělé, že jste mluvili o tom, co se stalo. Velmi dobře. Absolutně však nechceme, aby se to dělo v této škole. To není v pořádku,“ řekla mimo jiné Anna Josefsson.

Podle Felixe, byli to právě tito dva učitelé, kteří jej zavrhli před celou třídou, což vedlo k jeho úplnému vyhození z vysoké školy. „Stal jsem se extrémně ocejchován a většina mě už ani nepozdraví,“ řekl Felix.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*