Švédský politik: V naší zemi již existují malé občanské války, potřebujeme nulovou imigraci

Švédský politik: V naší zemi již existují malé občanské války, potřebujeme nulovou imigraci

Politik Švédských demokratů Kent Ekeroth prohlásil, že migrace je největší hrozbou pro Švédsko a západní Evropu, informoval maďarský deník Magyar Hirlap.       

Ekeroth řekl deníku, že již existují „malé občanské války v určitých oblastech země“. „Vraždy, znásilňování a vloupávání podkopávají životy Švédů,“ uvedl. Podle jeho názoru musí být imigrace zastavena a je potřeba provádět deportace.

Politik také těžce kritizoval švédské levicové liberální strany. Řekl, že „mají na rukou krev“, protože jejich politika způsobila zločinné a teroristické útoky ve Švédsku.“

Ekeroth také hájil ve švédském parlamentu maďarskou vládu. Řekl, že Maďarsko „symbolizuje ochranu a zachování svého lidu a kultury.“

Ekeroth dodal, že je to pokrytectví, když švédští politici rozhořčeně obviňují některé země, že zasahují do amerických a švédských voleb, ale pak jsou šťastní, když Spojené státy nebo George Soros zasahuje do maďarských voleb.

Podle Ekerotha by se měli švédští politici spíše poučit z Maďarska, než zemi kritizovat. Polovina kontinentu byla zničena, „Historie vás bude těžce soudit,“ uzavřel.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Švédský politik: V naší zemi již existují malé občanské války, potřebujeme nulovou imigraci

  • Svedove maji ale sakra dlouhe vedeni. Udelal to s nimi blahobyt a politika O. Palme. Jsou to zhyckani potomci Vikingu.
    Levice v migraci vidi prilezitost, jak prosadit ozebraceni vsech, zanest chaos a zmar v zemi, ktera kdysi byla chloubou snahy o idealni spolecnost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*