Švédský politický vůdce: Co jste četli o Švédsku v alternativních médiích, je pravda, jsme v málo intenzivní občanské válce

Švédský politický vůdce: Co jste četli o Švédsku v alternativních médiích, je pravda, jsme v málo intenzivní občanské válce

Proč jste opustil Švédské demokraty?

Ve skutečnosti jsem byl v roce 2015 ze strany švédských demokratů vyloučen, kdy vyloučili nejen mě, jako předsedu, ale celou mládežnickou organizaci s jejími 5 000 členy. Jednalo se o hon na čarodějnice ze stranického vedení k zajištění vlastní moci a postojů ve straně, ale samozřejmě to neřekli, namísto toho argumentovali typickým PC mumbo jumbo, že mládežnická liga je „extremistická“.

Všichni mohli vidět, že je to nesmysl. Jen to dokázalo, že švédští demokraté používali stejnou politicky korektní terminologii směrem ke své mládežnické lize, kterou liberální strany dělaly směrem ke švédským demokratům roky a roky.

Jak špatné to ve Švédsku je?  

Je to velmi zlé. To, co čtete o Švédsku v alternativních zpravodajských platformách, je pravda. Čelíme problémům vážnějším než kdy předtím v naší historii, kdy se Švédové potýkají se situací, že budou menšinou do 20 let, pokud se neudělá nic pro zastavení nahrazování našich lidí.

Popsal bych problémy ve Švédsku jako nějakou málo intenzivní občanskou válku (s postupně rostoucí intenzitou každý den). Co dělá tuto situaci ještě obtížnější je samozřejmě extremní politická korektnost, která už desetiletí Švédsko pronásleduje, ale která se nyní konečně rozpadá.

Tato situace však zašla tak daleko, že politicky korektní lidé ztrácejí půdu pod nohama a vstupujeme do stavu odplaty vůči politikům a médiím, kteří jsou zodpovědní za to, že změnili můj dříve mírumilovný a prosperující stát na skutečný chaos, který je nyní používán jako výstražný příklad pro jiné severské a evropské země, ano, i pro země po celém světě.Politický establishment je stejně jak neochotný, tak neschopný udělat s těmi problémy cokoliv. Vše je jen o jednání a žádných akcích. Oni jsou příčinou problémů a jednoduše je potřeba je vyměnit, aby se Švédsko dokázalo zotavit.

Takže navzdory chaosu jsme v tom, nyní vidíme obrovsky zajímavý vývoj ve Švédsku. Švédští demokraté, pro které mám pořád pochopen padajíí a naše strana se v průzkumech stále zvedá a dosáhneme v září vysokého volebního výsledku, pokračujíc měnit paradigma.

Je to dobře, ale není to dost – stávají se stále více a více pasivnějšími, politicky korektními a podobnými stálým stranám. Švédsko potřebuje novou sílu v parlamentu, stranu, která zajistí, že se švédští demokraté vrátí ke své opoziční roli proti starým stranám. Jedinou stranou, která to může udělat, je Alternativa pro Švédsko.

Mnoho lidí si myslí, že je Švédsko ztraceno, co byste jim řekl?         

Zcela nesouhlasím. Žádná země není nikdy ztracena, pokud jsou v této zemi lidé připraveni poskytnout odpor a nabídnout jinou cestu vpřed. Pravdou je, že mnoho Švédů si právě začíná uvědomovat, co se děje v jejich zemi.

Pokud se podíváte o deset let dřív a porovnáte to dneškem, jistě, imigrační problémy jsou mnohokrát horší, ale také máme ve Švédsku společné a silné vlastenecké hnutí, parlamentní sociální sítě, alternativní zpravodajské stránky a další platformy.

Švédi a další evropští občané by se měli dívat do minulosti pro inspiraci. V celé naší historii jsme vždy čelili velkým nebezpečím a překážkám. Evropané v minulosti říkali, že jsou „ztraceni“, když Arabové obsadili velkou část dnešního Španělska, nebo když Turci obléhali Vídeň, nebo když Mongolové ovládali většinu východní Evropy, ale nebyli to ti, kteří přišli definovat naši historii. V minulosti se mýlili a mýlí se i dnes.

Většina Evropanů si nyní uvědomuje, co se děje. Daleko od toho, abychom byli ztraceni, náš boj, náš „Reconquista“právě začal. A ti, kteří jsou „black-pilling“ a tvrdí, že všechno je ztraceno předtím, než hra vůbec začala, by měli ustoupit stranou a udělat místo pro ty z nás, kteří to umí lépe.

Švédské národní volby koncem tohoto roku nejsou „poslední šancí“ jak zachránit Švédsko. Boj o Švédsko a Evropu teď začíná. Dovolte mi, abych se odkázal na polskou národní hymnu s jejími slavnými slovy: „Polsko ještě není ztraceno!“ – to je přesně ta mentalita, kterou potřebujeme: Švédsko ještě není ztraceno, pokud ještě žijeme!

Jaká je nejdůležitější věc, kterou je třeba ve Švédsku změnit?                 

V krátkodobém horizontu musíme úplně ukončit imigraci a začít repatriovat stovky tisíc nelegálních, zločineckých cizinců a přistěhovalců, kteří zatěžují naší společnost tak či onak.

V dlouhodobém horizontu musíme zcela změnit své sebevědomí jako lidé a společnost, abychom se ujistili, že katastrofální politika posledních několika desetiletí se nikdy nebude opakovat.

Jaký je váš názor na zatčení Tommyho Robinsona v Británii?                    

Myslím, že je to skandální. Je taky jasné, kam směřuje západní Evropa. Vlády v celé západní Evropě se zjevně více zajímají o to, že jejich vlastní národy protestují proti úpadku jejich zemí, než o to, aby se snažili zastavit masovou imigraci, která způsobuje všechny tyto problémy. Jasně to ukazuje skutečný program evropského establishmentu.

Myslíte si, že svoboda projevu je v Evropě pod tlakem?           

Rozhodně! Takzvané „nenávistné projevy“ jsou jen kriminalizace svobody projevu. Mělo by to být všechno zrušeno.

V jaký doufáte výsledek v příštích volbách v září? (a v co je realistické doufat?)                      

Naším cílem je dosáhnout čtyřprocentního prahu, který je zapotřebí pro vstup do švédského parlamentu. Je to velmi náročná výzva od doby, kdy strany establishmentu zmanipulovaly celý politický systéme ve svůj prospěch – ale je to daleko od nemožného.

Gustav Kasselstrand je vůdcem nově založené strany Alternativa pro Švédsko (Alternativ för Sverige). Je držitelem bakalářského titulu v oboru ekonomie z univerzity v Gothenburgu a MBA z Aalto University v Helsinkách (Finsko). Studoval také v Německu a Singapuru. Gustav Kasselstrand FOTO: Wikipedia)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*