Švédský ministr radí veřejnosti, aby se „neznepokojovala“ kvůli „běžným“ znásilněním na hudebním festivalu

Švédský ministr radí veřejnosti, aby se „neznepokojovala“ kvůli „běžným“ znásilněním na hudebním festivalu

Poté, co byly na letním hudebním festivalu znásilněny dvě mladé dívky, bývalý ministr vnitra doporučil veřejnosti, aby si nedělala starosti a že tyto sexuální útoky nejsou „ničím nenormálním“.

Podle deníku Aftonbladet došlo k oběma znásilněním v sobotu kolem 20:00 na hudebním festivalu „We Are Sthlm“ ve švédském hlavním městě. Obě znásilnění zaznamenala bezpečnostní kamera.Doposud byli oba údajní násilníci popisováni pouze jako muži. Říká se, že přišli zezadu k oběma dívkám a znásilnili je. Švédské úřady potvrdily, že na hudebním festivalu byla hlášena dvě znásilnění.

Ola Österling z regionální policie uvedl ve svém prohlášení: „Nyní to vyšetřujeme a získáváme materiál pro předběžná šetření a kamery jsou samozřejmě tím, na co se vyšetřovatelé budou dívat“.

Österling dodal, že v souvislosti se znásilněním zatím nedošlo k žádnému zatčení.

Úřady také uvedly, že během festivalu bylo nahlášeno několik dalších případů sexuálního napadení. Zatčena však byla pouze jedna osoba.

Festival We Are Sthlm má již několik let velké problémy se sexuálním obtěžováním, sexuálními útoky a znásilněními. V roce 2016 hudební festival zaznamenal 50 zpráv o sexuálním obtěžování, což byl dvojnásobek případů než o rok dříve.

Navzdory drastickému nárůstu hlášených případů sexuálního obtěžování, bývalý ministr vnitra (nyní ministr pro energii) Anders Ygeman uvedl, že tento trend není nic znepokojujícího a že tyto útoky na festivalu nejsou ničím novým nebo něčím nenormálním.

V roce 2018 vydala nezisková organizace The Night Shift zprávu, která zpochybňuje jeho komentáře. Zpráva uvádí, že v roce 2016 vzrostly zprávy o sexuálních útocích téměř o 1000 procent.

Od migrační krize, která začala v roce 2015, došlo ve Švédsku k drastickému nárůstu sexuálního obtěžování, sexuálních útoků a znásilnění. Případy často zahrnují migranty a nezletilé dívky.

Letos v létě výrobci a prodejci pepřových sprejů informovali o rekordních prodejích kvůli všudypřítomným sexuálním útokům.

Obě znásilnění byla zachycena na videu, ale jediný popis násilníků, který policie zveřejnila, je, že to byli „muži“. Ve Švédsku je 5 milionů „mužů“, což vysvětluje, proč je toto vyšetřování tak skličující a časově náročné. Je zřejmé, že nic ve videozáznamu násilníků nepomohlo policii je odlišit od ostatních „mužů“ ve Švédsku, a důvod by měl být zřejmý: identita násilníků je „rasistická“.

Nejhorší je, že to, co řekl bývalý ministr vnitra, že sexuální útoky jsou ve Švédsku „normální“, je ve skutečnosti pravda. Stejně jako současný nárůst bombových útoků a sexuálních zločinů se stal v novém Švédsku novým standardem. A aby většina etnických Švédů pokračovala bez remcání v tomto společenském „experimentu“, který má za cíl je doslova nahradit útočníky ze třetího světa, tyto každodenní zločiny musí být skryty před zraky veřejnosti. Ty, které nelze skrýt, jsou poté označeny za „anomálie“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*