Švédsko: Syřan, který na veřejné toaletě znásilnil 12letou dívku, nebude uvězněn ani deportován

Švédsko: Syřan, který na veřejné toaletě znásilnil 12letou dívku, nebude uvězněn ani deportován

Mladému Syřanovi se podařilo vyhnout se deportaci a vězení poté, co byl švédským soudem usvědčen ze znásilnění 12leté dívky na veřejné toaletě ve městě Borås.

Okresní soud v Borås počátkem tohoto týdne nařídil Mustafovi ve věku 18 let schůzky „péče o mládež“, které pachatelům představují subjekty týkající se pohlaví, společenských norem a emocí, za znásilnění 12leté dívky v únoru tohoto roku, píše Nyheter Idag.

Před znásilněním se Mustafa a mladá dívka nejprve kontaktovali v populární aplikaci pro sociální sítě Snapchat – aplikaci pro zasílání zpráv, která umožňuje uživatelům vyměňovat si obrázky a videa, které zmizí poté, co jsou zobrazeny. Podle prohlášení čtených během soudního řízení Mustafa nejprve kontaktoval mladou dívku a tvrdil, že chce „přítelkyni, se kterou by mohl cvičit švédštinu“.Ti dva se poprvé setkali 27. února na hřišti v Annelundsparken ve městě Borås, kde mladou dívku okamžitě vzal na veřejnou toaletu, kde ji znásilnil.

Během výslechu na policii mladá oběť vylíčila, jak jí Syřan strhl kalhoty, přemohl ji a znásilnil. Pachatel však popřel, že by byl uvnitř toalety. Tvrdil také, že o skutečném věku dívky nevěděl. Na základě informací, které byly získány z rozhovoru mezi ním a mladou dívkou, však okresní soud uznal Mustafovo tvrzení jako nepravdivé.

Podle dokumentů, které získal tento konzervativní švédský zpravodajský server, se Mustafa poprvé dostal do Švédska přes Řecko během vrcholící migrační krize v letech 2015-2016.

Soud poté, co usvědčil Mustafu ze znásilnění dítěte a sexuálního obtěžování, mu udělil mimořádně mírný trest – 150 hodin u péče o mládež, což zahrnuje deset rozhovorů během tří měsíců, kde se probírají vztahy, genderové normy, emoce, pyramida násilí a další témata.

„Ze stanoviska sociálky vyplývá, že Mustafa má zvláštní potřebu péče a že souhlasil se smlouvou pro mládež zahrnující deset konverzačních schůzek, které sociální služba navrhla. Na základě těchto skutečností se okresní soud domnívá, že nejvhodnější sankcí je navrhovaná péče o mládež,“ napsal okresní soud.

Syrský migrant byl dříve znám úřadům kvůli dřívějšímu odsouzení, včetně jednoho za to, že natáčel muže ve sprše a nahrál toto video na Snapchat.

Počátkem tohoto týdne se deportaci a vězení vyhnuli i dva syrští migranti, kteří byli odsouzeni za závažný zločin, a stejně jako Mustafa. Ti dva byli součástí trojice syrských mužů, kteří byli usvědčeni z napadení a zločinů z nenávisti poté, co brutálně zbili homosexuální pár, který se držel za ruce na hlavním nádraží v Göteborgu. Přestože měli dva ze tří pachatelů záznam v trestním rejstříku, podařilo se jim vyhnout tomu, aby museli strávit nějaký čas ve vězeňské cele, a soudce jim nevydal příkaz k vyhoštění.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Švédsko: Syřan, který na veřejné toaletě znásilnil 12letou dívku, nebude uvězněn ani deportován

  • Divenka nema otce ktery by Mustafovi „domluvil“ bejsbolkou ve Svedstine?

  • Divenka nem a otce ktery by Mustafovi „domluvil“ bejsbolkou ve Svedstine?

  • · Edit

    Budu pozitivně doufat že se to k nám nedonese a drive skončí Evropská unie:)

  • Muslimům jsme k smíchu vše mají dovoleno !!! Evropan nesmí ani pipnout i když Švecko je už muslimska země !!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*