Švédsko: Organizovaní zločinci rekrutují „dětské“ migranty pro „mládežnickou armádu“

Švédsko: Organizovaní zločinci rekrutují „dětské“ migranty pro „mládežnickou armádu“

X-team, dceřiná společnost zločinecké sítě Bandidos v Kalmaru ve Švédsku, rekrutuje migranty bez doprovodu, aby sloužili jako „mládežnická armáda“ (ungdomsarmé).

Zachycené rozhovory mezi vůdcem X-team a jeho kontaktem z Bandidos, který byl přehrán u švédského soudu během nedávného soudního procesu, zaznamenaly dvojici, která diskutovala o tom, jak rekrutovat uprchlíky,“ informovala švédská národní veřejnoprávní rozhlasová stanice Sveriges Radio.

„Je to dobré. Můžeme je formovat. Stávají se energicky věrnými, víte, když pro ně vytvoříte život,“ tvrdí kontakt Bandidos.

Policejní analytik Sven Granath řekl posluchačům, že přistěhovalci typicky začínají svou trestní kariéru ve věku kolem 18 let – ačkoli je zjištěno, že velmi velká část „dětských“ migrantů podrobených věkovým zkouškám jsou výrazně starší, než tvrdí.Zatímco švédská pro-migrační politická třída se zdráhá poskytovat veřejnosti informace o etnickém původu zločinců po eskalaci sexuálních útoků, nezávislý výzkum naznačil, že až 85 procent hromadných znásilnění zahrnuje muže s migračním pozadím.

Existují obavy, že oběti mohou být více ochotné jít vpřed, pokud mají pachatelé napojení na obávané zločinecké syndikáty jako je Bandidos.

Tyto zprávy přicházejí v době, kdy Švédská rada pro prevenci kriminality (Brå) odhalila, že skandinávská země dosáhla „nejvyšší úrovně hlášených případů smrtelného násilí od roku 2002, kdy jsme začali sestavovat statistiky,“ přičemž mladí muži ve Švédsku mají asi dvacetkrát větší šanci být zastřeleni, než jejich protějšky jinde v Evropě, a to navzdory naprosté kontrole zbraní.

Bosenský prokurátor Goran Glamocanin uvedl, že liberální Švédsko je nyní jedničkou na trhu se zbraněmi na černém trhu, které pochází z balkánského konfliktu, z velké části kvůli „vysoké poptávce“.

Švédsko má také šokující počet útoků granáty, přičemž zločinci použili v roce 2017 vojenskou výbušninu nejméně 43krát.   

Situace ve Švédsku se zhoršila natolik, že vlastenečtí, konzervativně naklonění politici ve středoevropských zemích, jako je Maďarsko – které se odmítlo vydat cestou masové migrace a multikulturalismu navzdory výraznému tlaku Evropské unie – nyní zemi ukazují svým voličům jako varovný příklad.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: InfoWars)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*