Švédsko: muslimští přistěhovalci přinutili policii uprchnout z azylového centra

Švédsko: muslimští přistěhovalci přinutili policii uprchnout z azylového centra

„Policisté uprchli před rozzlobeným davem ve švédském uprchlickém centru,“ informovala RT.

Policejní hlídka 10 důstojníků byla nucena uprchnout z azylového centra ve Švédskou, poté, co na ně zaútočil dav násilných migrantů. Donucovací orgány dorazily na místo, aby přemístily 10ti letého chlapce, který byl údajně v objektu několikrát znásilněn.

Jeden z důstojníků popsal, co se stalo v policejní zprávě získané deníkem Vestmanlands Läns Tidning.

„Za námi se objevilo ještě více lidí. Byl jsem psychicky připraven bojovat o svůj život. Bylo nás 10 policistů v úzké chodbě. A slyšel jsem někoho křičet, že je tam nouzový východ,“ uvedl důstojník.

Stephen Lam / Reuters
Stephen Lam / Reuters

K incidentu došlo minulý týden ve středu v azylovém centru Signalisten ve městě Västerås, ale policie neposkytla žádné informace tisku, až do tohoto pondělí.

Úřady se rozhodly přesídlit některé z uprchlíků, po zprávách, že byl v azylovém středisku chlapec podroben opakovanému znásilnění. Nicméně, zaměstnanci nebyli schopni sami přesídlení uskutečnit, kvůli nepřátelskému postoji uprchlíků, tak zavolali policii.

Z pondělního prohlášení švédského premiéra Stefana Lofvena, který prohlásil, že je zapotřebí více zaměstnanců u policistů zabývajících se přílivem žadatelů o azyl, je zřejmé, že orgány a policie se snaží udržet věci pod kontrolou.
„Mnohé z problémů, kterým nyní čelíme pomohou dokázat, že švédská policie je již dlouho podfinancována a nedostatečná,“ sdělila policejní ředitelka Lena Nitzová tiskové agentuře TT.

Právě toto pondělí byla v uprchlickém centru ve městě Mölndal ubodána mladá žena k smrti, když v uprchlickém centru vypukla hádka. Alexandra Mezher, 22letá žena byla převezena s vážným zraněním do nemocnice, kde později zemřela.

Žena byla ubodána 15letým chlapcem, který byl později zatčen pro podezření z vraždy.

 

 

RT/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Švédsko: muslimští přistěhovalci přinutili policii uprchnout z azylového centra

  • To je jen jeden z mála ojedinělých případů, který pronikl na veřejnost. Politické heslo zní nepouštějte pokud možno žádné negativní zprávy o uprchlících do medií. Naši představitelé by měli povinně sledovat videa a zprávy o uprchlících z celé Evropy. aby věděli co dříve nebo později zde můžeme čekat. Většina národa zde žádné uprchlíky nechce. Vyjímku tvoří hloupí vítači a vychytralí pracovníci mezinárodních institucí, kteří jsou za své žvásty v mediích královsky honorováni. Je mi líto dětí, které uprchlíci berou na velice nebezpečné cesty a je jim jedno zda po cestě zahynou. Za toto ohrožování dětí na jejich životě by měli být potrestáni jejich rodiče. Zřejmě dětský život pro ně nic neznamená . Měli bychom si všichni uvědomit, že není za 5 minut dvanáct, ale už je 5 minut po dvanácté.

  • Ví o tom Sobotka,chovanec a třeba i američan Dientsbier ?Já jen aby se navymlouvali,že o něčem takovém slyší prvně a že se to u nás nemůže stát, ( my máme nová obrněná auta a vy třeba chcípněte ) a pak nebyli překvapení. Je to na rande 6.2. !

  • 6.2 na václaváku , T.Okamura ve všech dalších volbách.Zkusím to takhle!

  • Opravdu to takhle chceme? Nebo jen politici z donucení či hlouposti plácají nesmysly? Dejme jim už najevo, že v EU, která sem zve vetřelce, nechceme být. Rozpad EU nebude tragedie pro republiku. Tragedie to bude pro politiky, kteří půjdou od válu a nahradí je jiní, doufejme lepší. (Horší asi neexistují).

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*