Švédsko: Muslimští migranti zmlátili novináře vyšetřujícího epidemii případů znásilnění

Švédsko: Muslimští migranti zmlátili novináře vyšetřujícího epidemii případů znásilnění

Mezitím co Evropa naivně otevřela své hranice pro milióny přistěhovalců ze Středního východu a severní Afriky, kteří se stěhují bez očekávání asimilace do místní kultury a zákonů, počty případů znásilnění se staly epidemií.          

Švédsko, které přijalo více islámských uprchlíků, než kterákoli jiná západní země se stalo hlavním městem násilnické epidemie.

Zde jsou čísla sestavená Gatestone Institutem:

V roce 1975 švédský parlament jednomyslně rozhodl o změně bývalého homogenního Švédska na multikulturní zemi. O čtyřicet let později se objevily dramatické důsledky tohoto experimentu: počty násilných trestných činností se zvýšily o 300 %.

Pokud se podíváme na počty znásilnění, nárůst je ještě horší. V roce 1975 bylo na policii nahlášeno 421 znásilnění, v roce 2014 to již bylo 6.620. To je nárůst o 1.472%.

Švédsko je nyní na druhém místě v počtu případů znásilnění.

Novinář a dokumentarista Ami Horwitz nedávno odjel do Švédska, aby tuto situaci prošetřil. Když se začal vyptávat o natáčení, byl surově zbit přistěhovalci hovořícími arabsky. Stojí za váš čas poslechnout si celou jeho zprávu.

Jak jsem psal dříve, lídři evropských zemí, jako Švédsko, Německo a další, importovali kulturu znásilňování do svých společností. Západní ženy a děti platí cenu za jejich rozhodnutí k „toleranci“. Stovky tisíc mužů z islámských zemí, kde se s ženy zachází jako se sexuálními objekty a majetkem, dostali volnou ruku nejen ve zneužívání systému, ale také vědí, že vláda bude tajit jejich zločiny.

Zakrývání závažných trestných činů spáchaných muslimskými muži se stalo standardním vzorcem chování západních veřejných činitelů, kteří by měli být civilizovaní a měli by se držet vysokých morálních standardů. Nejen že tito politici ignorovali tyto opakované trestné činnosti, ale stali se také spoluviníky v zájmu podpory tohoto politického příběhu, že uprchlíci nepředstavují žádnou hrozbu pro evropskou kulturu. Tito muži pocházejí ze zemí, kde je znásilnění přijatelné, vládne tan právo šaría a ženy nemají žádná práva. Tato skutečnost je ignorována za velmi vysokou cenu.

 

(Townhall/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*