Švédsko: Muslimští migranti utloukli k smrti dalšího homosexuála

Švédsko: Muslimští migranti utloukli k smrti dalšího homosexuála

Dva muslimští přistěhovalci byli ve Švédsku obviněni z nenávistné vraždy homosexuála, poté, co oběť údajně umlátili k smrti, předtím, než ji oblékli do dámského oblečení a omotali ji kolem krku mrtvého hada.

Tito dva údajní pachatelé, jsou „uprchlíci“ve věku 16 a 19 let pocházející z Maroka. Podle státních zástupců si oběť záměrně vytipovali kvůli její sexuální orientaci. Maroko je z 99,9% muslimská komunita a být homosexuálem nebo lesbičkou je nezákonné, za což hrozí až tři roky vězení.

K incidentu došlo poté, co se homosexuál potkal v parku Göteborg s 16letým „uprchlíkem“, kterému nabídl pomoc tím, že mu dá oblečení a jídlo.

Muslimští migranti utloukli k smrti dalšího homosexuála Foto: Robin Aron/ Expressen.se
Muslimští migranti utloukli k smrti dalšího homosexuála Foto: Robin Aron/ Expressen.se

Všechny tři osoby skončily v bytě muže, který uprchlíkům nabízel pomoc. Jeden z obžalovaných tvrdí, že se muž snažil mít sex s oběma migranty, a že jednali v sebeobraně.

Nicméně, policie odhalila video na mobilním telefonu 16letého uprchlíka, na kterém je vidět jak homosexuála v bytě týrají. Na záznamu je slyšet, jak 16letý přistěhovalec vykřikuje a nadává muži za jeho sexuální orientaci.

Údajní pachatelé tvrdí, že oběť již byla oblečena jako žena, když jí potkali, i když přítel oběti popřel, že by to bylo možné a informace o tom, že by oběť mohla být oblečena do ženských šatů jej rozesmála.

Obě’t měla kolem krku omotaného mrtvého hada, na kterém policie našla kapky krve 16letého pachatele. Oba migranti muže po jeho smrti svázali a dali mu přes obličej plachtu, podle státních zástupců, kteří nazvali incident jako „hloupý útok a brutální vražda.“

„Oba obžalovaní teenageři byli v řadě evropských zemí, před jejich příchodem do Švédska, kde žili v různých institucích,“ uvedl deník Speisa.

Podle švédského deníku Expressen, mladí migranti z Maroka a dalších severoafrických zemí jsou známí za jejich kriminální chování.

Jak již bylo dříve upozorněno, Švédsko je jednou z evropských zemí, která dovolila vstup tisícům „uprchlíků“ navzdory tomu, že muslimští migranti jsou z velké části odpovědni za epidemii sexuálního zneužívání, které Švédsku opatřilo pochybný titul „násilnické hlavní město západu.“

Počty znásilnění ve Švédsku vyskočily o šokujících 1.472% od poloviny 70. let, s 6.620 sexuálními útoky, které byly policii nahlášeny v roce 2014 ve srovnání s jen 421 v roce 1975.

77,6 procent násilníků v zemi jsou označeni jako „cizinci“ (a to je důležité, protože ve Švédsku, „cizinec“ je obecným synonymem pro „přistěhovalce z muslimské země“), píše Selwyn Duke.

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

  • Snad tyto řezníky režimu USA budeme taky vidět při poskakování buzerantů při jejich marši Prahou.

  • Naopak toho chápu daleko víc než ty. Ale na tebe nemá cenu reagovat. Zvládám sice pomoct lidem otevřít oči,ale inteligenci zvýšit neumím,takže s tebou nic.

  • Marcel napsal: Z jejich pohledu jednali správně. Ty nič nepochopíš ani keď Ťa podrežú

  • Ke konci jsem psal že to ani ve finále nemyslím na tento konkrétní případ. Jde mi o to aby jste se zamysleli,vždyť děláme to samé. Oni nenávidí gaye a buhvíco… A za to nenávidíme je,kam tohle asi povede? Je někdo vychoval k nenávisti k těm a těm a nás teď a tady vychovávají k nenávisti k nim. Zamyslete se. O co víc my jsme lidé než oni? Ani o hovno. Pravá síla je ve spolupráci a to je klíč k poražení těch mocipánů. A oni to vědí,proto nás udržují v permanentním strachu a podporujou rozdíly a vytváří nenávist. Z toho mě bolí duše a je mi líto,že drtivá většina lidí ani nezkusí tyhle sračky prohlédnout. Zařadíte se raději do davu křičících ovcí a na vlastní názory a vlastní svobodnou vůli kašlete. A proč taky ne? Svobodná vůle znamená svědomí a to znamená zodpovědnost za své činy a zodpovědnost všichni raději odevzdáte i se svou vůlí. Je mi smutno z toho že celí můj národ žije tuhle lež.

  • Marcel-no já teda nevím,že by v Maroku,odkud oba vrazi podle článku pocházeli někdo někoho bombardoval nebo mu kradl ropu a pokud vím,tak už vůbec toto nedělá Švédsko..A to že jsou tak vychovaní je v pořádku v jejich vlastní zemi,už ale ne tam,kam se oni nasrali a kam je nikdo nezval..Ovšem jinak s vámi v lecčem souhlasím-například vina za totálně zničenou Lybii je jednoznačně na Francii a tom židovském skrčkovi Sharkozym,který se ještě dva roky před tím s Kaddáfím objímal a zazývali se bratry a přáteli-prostě typickej židák

  • Taky jste to mohly být vy,kdo se narodil v jiné zemi a celí život by vám tlačili do hlavy takovíhle zákony. Z jejich pohledu jednali správně. Nezastávám se násilí,jen upozorňuju na vaši idiocii a neschopnost se nad věcí zamyslet. Tak si to představte,vychovají vás v této víře,pak celí svět (včetně nás) bombarduje vaší zemi a nikdo z ostatních zemí vám nepomůže. Co ti tak asi zbude jinýho než emigrovat,když alternativou je smrt někde v díře? Laskavě si uvědomte vy zabedněný idioti,že tady pouze sklízíme plody vlastní arogance a lenosti,když sme mohli X let přihlížet jak se vraždí neviní lidé kvůli ropě a žrali k tomu z televize ty USA propagandystický kecy,tak si tuhle vlnu emigrantů zasloužíme. Nakonec je to karma,nebo chcete li Newton. Cokoliv dáš se ti vrátí. Aby jsme se probrali z těch píčovin tak tohle „zlo“ Evropa potřebuje. Kupovat si ropu za krev cizích lidí,to vám nevadí,ale pomoct lidem,na který bezdůvodně hážete bomby? Ani náhodou. Je mi zle z těch namyšlených evropanů co si myslí že prachy jsou víc než cokoliv. Pamatujte si,že peníze mají pouze takovou hodnotu,jakou jim vy sami dáváte. Ale lidský život,má hodnotu furt stejnou a to nezměrnou. Tento komentář,není namířen přímo na tento případ,je mi líto toho člověka co byl zabit. Ale je mi líto stejně i ostatních lidí,protože jsme všichni lidé stejní.

  • A co se tomu kdo vůbec diví? Oni za to ani snad nemůžou, byli k tomu od malička vedeni a jsou přesvědčeni, že v právu byli oni. Celé to hnutí je od základu postaveno na absurditách a od svého vzniku se po celá staletí nemělo snahu reformovat. Kdo ještě může věřit v nějaké jejich sžití s evropskou populací a kulturou?

  • a Havloidi v čele z Buznou Putnem je vřele vítají. Kdo chce kam pomozme mu tam.

  • Toto by měla být povinná četba našich povětšině muslimofilních homosexuálů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*