Švédsko: Mladý pár byl hodiny brutálně mučen africkým migrantem

Švédsko: Mladý pár byl hodiny brutálně mučen africkým migrantem

Mladý pár byl vystaven hodinám brutálního mučení africkým migrantem, kterého švédský portál Samhällsnytt označil za „Hitlera uctívajícího islamistu“.

Gambijský státní příslušník Pa Demba Nyassi si vzal 18letého Erika a jeho přítelkyni jako rukojmí ve městě Farsta ve Švédsku a podrobil mladého muže fyzickému mučení za pomocí mačety a dalších různých zbraní, zatímco donutil jeho přítelkyni vše sledovat, píše deník Fria Tider.Nyassi byl obviněn a odsouzen na pět let a pět měsíců ve vězení, zatímco afghánský muž, který měl co dočinění s útokem, byl zbaven veškerých obvinění kvůli nedostatku důkazů.

Zatímco si švédská mainstreamová média nelámala hlavu tím, aby o tomto šokujícím zločinu informovala, Erik sdílel svůj příběh v televizním rozhovoru s kanálem Samhällsnytt.

 

Erikova přítelkyně tvrdí, že byla nedávno znásilněna přítelem Nyassiho z Afghánistánu, který se s párem také znal.

Když Erik a jeho přítelkyně navštívili Nyassiho a diskutovali o této záležitosti, Gambijec údajně vyjádřil svůj záměr potvrdit dívčino tvrzení na policii – dokud nezjistil, že je napůl židovka.

Nyassi údajně začal nadávat na Židy a vytáhl mačetu, kterou bodl Erika do boku a propíchl mu plíce.

Přinutil Erika násilím do koupelny a svlékl jeho oblečení, zatímco ho dál krájel čepelí, také ho mlátil tyčí od vysavače a pálil jeho tělo cigaretou.

Nyassi oholil ochlupení z Erikova těla „aby ukázal, co Hitler udělal Židům“, a nalil pálivé čisticí prostředky do zranění oběti.

Po celou dobu utrpení byla Erikova přítelkyně nucena se dívat, zatímco Nyassi hrozil, že uřízne její „židovský nos“, pokud neodvolá obvinění ze znásilnění.

Nyassi údajně uskutečnil mnoho telefonních hovorů se svým afghánským přítelem, který mu údajně radil, jak Erika dále zranit.

Páru se nakonec podařilo uprchnout a Erik byl přijat do nemocnice se „život ohrožujícími“ zraněními.

„V nemocnici lékaři zjistili, že Erik měl krvácení do mozku v důsledku zlomenin v lebce, že jedna z jeho plic byla propíchnuta, že mu byla zlomena čelist a že měl zraněné koleno,“ píše  Fria Tider.

„Svědectví anesteziologa, který Erika léčil, ukazuje, že to byl zázrak, že 18letý přežil toto děsivé mučení, protože měl bodnou ránu na levé straně pod srdcem.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Švédsko: Mladý pár byl hodiny brutálně mučen africkým migrantem

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*