Švédsko: Migranti jsou zodpovědní za 90% pokusů o vraždu za pomocí střelých zbraní

Švédsko: Migranti jsou zodpovědní za 90% pokusů o vraždu za pomocí střelých zbraní

Nová studie odhalila, že migranti jsou zodpovědní za 90% střelby ve Švédsku a znovu zdůrazňuje, že obrovský dovoz „uprchlíků“ do země zhoršuje sociální problémy.  

„Mladí muži s přistěhovaleckým pozadím stojí za téměř všemi pokusy o vraždu a o atentát za pomocí střelných zbraní, ukazuje nová studie. Většina z nich pochází z Blízkého východu a severní Afriky,“ uvádí FriaTider.

Statistiky byly převzaty ze šetření švédského deníku Dagens Nyheter, který odhalil, že ze 100 osob zapojených do pokusů o vraždu, kde byly použity střelné zbraně, mělo 90 lidí alespoň jednoho rodiče cizího původu.

Přibližně 80%  viníků pochází ze zemí Středního východu a severní Afriky, jako je Irák, Írán, Libanon, Turecko, Somálsko a Eritrea.

Deník spekuluje, že nezaměstnanost ve Švédsku by mohla být faktorem přispívajícím k vlně kriminality a poukazuje na to, že méně než 30% dospělých Somálců žijících ve Švédsku mají nějakou práci.

„Je faktem, že fenomén pouličního násilí a násilí obecně se vyskytuje v některých oblastech a většina z nich je obydlena cizinci,“ uvedl Amir Rostami ze Stockholmské univerzity.Tato čísla potvrzují tvrzení švédského policisty Petra Springarera, že zločiny, které vyšetřoval, včetně znásilnění, napadení, násilí proti policii, obchodování s drogami a vraždy, byly téměř výlučně spáchány někým jménem „Mohamed“ nebo variací tohoto jména a viníky byly zejména pachatelé z Iráku, Turecka, Afghánistánu, Somálska nebo Sýrie.

Namísto toho, aby se zabývalo tím, že migranti jsou tak nesmírně zastoupeni ve statistice kriminality, Švédsko se místo toho zaměřuje na ty, kteří se odváží upozornit na tento problém.

Švédský vládní orgán dal nedávno tisíce lidí na „nenávistný seznam“ s tím, že zablokoval jejich účty na Twitteru, za to, že vyvolávali otázku, zda je přijímání migrantů dobrým nápadem. Seznam také obsahoval zcela nepolitické subjekty, jako je například švédský YouTuber PewDiePie.

Jiné země v Evropě, které přijaly velké množství migrantů, mají také obrovské problémy s kriminalitou.

Zpráva, kterou minulý rok vydalo německé ministerstvo vnitra, zjistila, že migranti se dopustili dalších 402 741 trestných činů, přičemž cizinci představovali 27,6 procenta z celkového počtu přestupků.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*