Švédsko investuje velké peníze na uvězňování lidí, kteří kritizují masovou migraci

Švédsko investuje velké peníze na uvězňování lidí, kteří kritizují masovou migraci

Vedoucí on-line skupiny pro monitorování nenávistných projevů „Näthatsgranskaren“ Tomas Åberg obdrží finanční prostředky od daňových poplatníků pro hromadné hlášení důchodců a dalších, kteří na Facebooku píší kriticky o migraci.       

A teď tvrdí, že jeho zprávy pro policii vyústily k téměř 150 odsouzením za zločiny z nenávisti.„ 1 218 policejních zpráv v 2017 – 2018. 144 rozsudků z nenávistných projevů z 214 oznámení. Mnoho lidí čeká na stíhání!“ Píše Näthatsgranskaren (Online sledování nenávistných projevů) na svém Twitteru.

Skupina rovněž uvádí, že její operace financované státem vedly k desetinásobnému nárůstu počtu odsouzení z nenávistných projevů ve Švédsku, píše švédský deník Fria Tider.

Orgán MUCF, který financuje levicové extremistické organizace, jako je Expo, zatím poskytl příspěvek 150 000 eur pro online monitorování nenávistných projevů.

Skupinu řídí Tomas Åberg, který byl před několika lety vyšetřován kvůli rozsáhlému týrání zvířat, ale unikl obviněním díky tomu, že se vyhýbal mnohým soudním řízením.

Většina příspěvků MUCF jde na zaplacení jeho platu.

Åberg byl na jaře nominován na cenu „Švédského hrdiny“ jedním z předních švédských deníků Aftonbladet.

Nicméně, nominace byla stažena, když bylo odhaleno, že umučil k smrti svá vlastní zvířata.

Skutečnost, že událost „Švédský hrdina“ byla sponzorována pojišťovnou pro domácí mazlíčky Agria, pravděpodobně měla vliv na jeho diskvalifikaci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*