Švédsko: Čtyři afričtí migranti obvinění z brutálního znásilnění třináctileté Švédky

Švédsko: Čtyři afričtí migranti obvinění z brutálního znásilnění třináctileté Švédky

Čtyři migranti z Eritreje byli obviněni z brutálního znásilnění třináctileté švédské dívky na toaletě v Örebro.Migranti, kteří byli údajně ve věku mezi 20 a 25 let, se na nebohé dívce střídali a znásilňovali jí, když ji odtáhli na toaletu v Hallsbergu. Jeden muž ze skupiny si celý útok natočil na mobilní telefon, informovala švédská stanice SVT.   

„Incidentu předcházelo násilí, které spočívalo v tom, že nejméně dva obžalovaní popadli dívku za krk a rameno, bouchali jí hlavou o zeď a dotlačili jí na záchod. Poté s ní měli pohlavní styk,“ stojí v obvinění.

Oběť, 13letá Švédka, utrpěla řadu zranění, která zahrnovala vnitřní krvácení, poraněnou ruku a modřiny na jejím rameni, paži, rukou a kolenou.

Přestože bylo v souvislosti se sexuálním napadením původně zatčeno pět mužů, pouze čtyři byli formálně obviněni z hrubého znásilnění dítěte.

Za nahrávání trestného činu byl jeden z obžalovaných obviněn z „hanlivého fotografování a dětské pornografie“.

Prokurátoři požadují, aby byli v případě usvědčení všichni čtyři obžalovaní deportováni zpět do Eritrey a bylo jim po výkonu trestu zakázáno vstoupit do Švédska na dobu 15 let.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*