Švédsko chce deportovat americkou studentku, zatímco dává bydlení a benefity džihádistům

Švédsko chce deportovat americkou studentku, zatímco dává bydlení a benefity džihádistům

Americká studentka Miranda Anderssonová bude muset opustit Švédsko poté, co na krátké období neměla na svém bankovním účtu dostatek peněz.  

Anderssonová, která studuje na universitě v Uppsale, převedla peníze na účet svých rodičů ve Spojených státech za účelem úschovy.

Proto její zůstatek klesl pod (10.126 dolarů), což je částka zahraničních studentů, která by měla být na jejich bankovním účtu k získání povolení k pobytu.

Americká studentka okamžitě převedla peníze na švédský bankovní účet, když si svou chybu uvědomila.Anderssonová řekla deníku Local, že se cítí „velmi frustrovaná“ a uvedla: „Je to velmi rozčilující vypořádat se se školou a všechno se děje ve stejnou dobu. Chtěla jsem studovat a dostat titul a cítím, že nechtějí, aby k tomu došlo.“

Studentka dodala, že ukázala úřadům, že má na celý rok dostatek prostředků, ale podle Anderssonové ji úřady řekly: „Nemůžete to dělat, nemůžete prostě vybrat peníze a poté je vrátit zpět.“

Mezitím pro džihádisty dělají švédské úřady pravý opak. „Rehabilitační program“ ve městě Lund chce dát bývalým bojovníkům Islámského státu bydlení, zaměstnání a finanční podporu.

Anna Sjöstrandová, švédská komunální koordinátorka proti násilnému extremismu tvrdí: „Je mnohem levnější člověka znovu začlenit do společnosti, než jej nechat napospas.“

To ukazuje na úplné šílenství země a na její politicky korektní řešení smrtících problémů. Zatímco zahraniční studenti mohou být deportováni, Švédsko přijímá džihádisty s otevřenou náručí.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*