Švédské ženy prokazují svou toleranci tím, že mají sex s uprchlíky

Švédské ženy prokazují svou toleranci tím, že mají sex s uprchlíky

Švédské ženy prokazují svou toleranci tím, že mají sex s takzvanými „dětskými uprchlíky“, kteří jsou ve skutečnosti dospělí muži, podle nově zveřejněné zprávy.                       

Žena ve středním věku, která anonymně píše pro levicový blok Blankspot odhalila, jak je to pro dobrovolnice obvyklá praxe, vzít si do svých domovů „dětské“ migranty a mít s nimi sex.

„Čas od času zůstane v mém bytě přes noc,“ napsala žena a dodala: „Pohovka už nyní nefunguje, spí se mnou v posteli.“

„Pošlu textovku mé známé, pomoz, musím ho vzít do postele“. „My všechny to děláme, neboj se. Tak to je, dej mu intimitu, to je vše, co můžeš udělat.“

Akademička Ann Heberlein uvedla, že takové chování je „plně přijímáno a institucionalizováno.“

Tento příběh je považován za zneužívající akt ze strany žen, protože tito „uprchlíci“ jsou údajně nezletilí, ale jak nedávno odhalila švédskou vládou podporována studie, nejméně 75% takzvaných dětských uprchlíků jsou ve skutečnosti dospělí, na základě rozsáhlých lékařských testů.Není to první zpráva o levicových „uprchlíky vítajících“ aktivistkách a dobrovolnicích, které mají sex s migranty (mimo těch, které jsou znásilňovány).

V podobném příběhu bylo odhaleno, že další švédská žena fungovala jako tanečnice pro „dětské uprchlíky“ (přistěhovalce ve věku 20 až 30 let) a měla s nimi „důvěrné vztahy v azylovém centru ve městě Åmål)

Dobrovolnice, které pracovaly v uprchlickém táboře v Calais ve Francii předtím, než byl zbořen, byly také obviněny ze sexuálních styků s migranty jinými charitativními pracovníky.

Informátor, který pracoval v táboře v Calais, uvedl, že ženy měly sex „s chlapci, o kterých myslelo, že nejsou plnoletí“ a také se denně prostituovaly s několika různými sexuálními partnery.

Zakladatelka CareForCalais, dobrovolnické charity, také opustila svého manžela kvůli vztahu s tuniským migrantem, který ji později okradl o tisíce liber.

Clare Moseleyová začala mít vztah s migrantem poté, co propagovala svou politiku charity „žádný sex s přistěhovalci.“

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Twitter)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*