Švédská žena znásilněna migrantem spáchala sebevraždu poté, co prokurátor případ odložil pro nedostatek důkazů

Švédská žena znásilněna migrantem spáchala sebevraždu poté, co prokurátor případ odložil pro nedostatek důkazů

Švédská žena, která byla v březnu letošního roku znásilněna syrským uprchlíkem, spáchala sebevraždu. Děsivá zpráva byla zveřejněna švédským investigativním novinářem Joakimem Magnusem Lamottem.       

Žena se rozhodla ukončit svůj život předávkováním léky. Cítila se zdevastovaná následkem jejího brutálního znásilnění a neschopnost stíhat pachatele zhoršila její pocit nízké hodnoty. Žena byla znásilněna večer ve svém vlastním bytě a podle švédského investigativního novináře údajně řekla policii:

„Její soused, Adnan, společně se svým přítelem Samirem (nejsou jejich skutečná jména), přišli na jaře pozdě večer do jejího bytu. Vzhledem k tomu, že si Angelika vzala prášky na spaní, není si jistá přesným načasováním, ale vzpomíná si, jak ji Adnan zatlačil do ložnice, použil násilí, aby ji dostal do postele a poté ji znásilnil. Její zkušenost je mimořádně bolestivá, protože Angela měla uvnitř tampon, který byl nyní zatlačen tak daleko, že jej nemohla další den normálně vytáhnout. Zatímco byla znásilňována, Samir byl někde v bytě.“Lamottovy vyšetřovací zprávy ukazují, že policie a žalobce při verdiktu ignorovali některé důkazy. Například tam byla příležitost analyzovat DNA v bytě ženy a navíc měla po napadení „související modřiny“.

Během policejního výslechu Samir dokonce připustil, že on a Adnan byli v bytě Angeliky. Nicméně, prokurátor ve Švédsku se rozhodl případ uzavřít s odkazem na „nedostatek důkazů“.

Angelica Wiktor, 30letá oběť. Foto: Facebook Joakim Magnus Lamotte
Angelica Wiktor, 30letá oběť. Foto: Facebook Joakim Magnus Lamotte

 

(Voiceofeurope/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Švédská žena znásilněna migrantem spáchala sebevraždu poté, co prokurátor případ odložil pro nedostatek důkazů

  • Pro koho ti soudci a celá politická veřejnost v zemích, kde už mají pěkně usalašené migranty pracují ? Oni jsou snad nějak ovlivněni ve svém mozku a oni konají a vydávají rozsudky pod něčím diktátem. Nebo jsou to peníze a strach, aby nepřekročili určitá nařízení ? Je to hnus jak nechrání své obyvatelstvo a klaní se a pracují ve prospěch těch, kteří páchají kriminální činy. Ale myslím si, že ryba smrdí od hlavy anebo jaký pán takový krám. I u nás jsou určité tendence se klanět nepřizpůsobivému poroučivému islámskému etniku. Nenechme se zaplevelit tímto nepřizpůsobivým a panovačným etnikem. Neziskovky pro import migrantů, sluníčkáři, Piráti a různi jiní veřejní činitelé se však neustiále snaží, abychom je zde měli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*