Švédská žena zemřela poté, co byla brutálně znásilněna africkým migrantem

Švédská žena zemřela poté, co byla brutálně znásilněna africkým migrantem

Švédská žena byla znásilněna africkým migrantem poté, co přišla do svého pokoje na ubytovně v Gällivare. Žena zemřela před zahájením procesu.                   

K šokujícímu incidentu došlo dne 20. srpna 2017, ale muž šel k soudu až v prosinci. Údajný násilník je 19letý migrant z Eritreje, ale na jeho profilu na seznamce muž uvádí věk 22 let.

Podle svědka žena cítila bolest v rozkroku a po znásilnění měla několik otoků a ran. Migrant ji znásilnil velmi brutálně: zasáhl ji pěstí do obličeje a násilím zkroutil její nohy.

Když byla žena vyslýchaná policií, řekla, že se činu dopustil muž, který žije ve stejné ubytovně, což vedlo k jeho zatčení a zadržení dne 27. srpna 2017.

Po znásilnění se žena nepochybně cítila velmi zle a pochopitelně se bála. Očití svědci u soudu uvedli, že po oznámení ji bylo vyhrožováno africkým přítelem násilníka.

Jiná svědkyně uvedla, že se už v ubytovně neodváží zůstat, protože má podezření, že se Afričané „vrátí, aby se pomstili.“

Švédský soud vynesl velmi mírný rozsudek: Migrant dostal trest 2 roky ve vězení a nemusí zaplatit žádné odškodné, protože jeho oběť zemřela.

Afričan nebude deportován, protože situace v jeho domovské zemi je považována za „nebezpečnou“, navzdory tomu, že v Eritreji nehrozí hladomor nebo hrozba válčení, násilí nebo pronásledování. To ukazuje, jaký je azylový systém ve skutečnosti morální bankrot.

 

(Friatider/ svobodnenoviny.eu Foto:Fiatider/ Google) 
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Švédská žena zemřela poté, co byla brutálně znásilněna africkým migrantem

  • No včera dali tady u nás do vazby Kubánce, který žádal o azyl!! Asi měl v trestním rejstříku na Kubě seznam zločinů, za který by ho Kubánci dali do krymu, tak naši sluníčkářští idioti mu poskytnout azyl. Kubnec v srpnu znásilnil ženskou, teď ho chytli a je ve vazbě. Doufám že mu soud dá aspoň 12 let a pak ho nekompromisně vyrazí ze země. A takhle to je ve všech případech.

  • Jakmile nám budou migranti vecpáni do naší země, tak se máme na co těšit. Už je hotovo, žádné řeči a dohody nebudou. EU rozhodla a není odvolání. Je vymalováno .Přes výhružnou žalobu nejede vlak. Vždyť oni si udělají rozsudek sami. Jedině vystoupit z EU, protože se k nám chová jako k podřízenému národu bez ohledu na to , že jsme suverenní stát.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*