Švédská žena, která doprovázela dva Afghánce, aby dokázala, že je xenofobie špatná, byla zneužita a znásilněna

Švédská žena, která doprovázela dva Afghánce, aby dokázala, že je xenofobie špatná, byla zneužita a znásilněna

Švédská žena ve středním věku byla v azylovém domě znásilněna a zneužita dvěma afghánskými žadateli o azyl, píše agentura Fria Tider. Žena, která byla členkou Facebookové skupiny bojující proti deportacím migrantů, se pokoušela dokázat, že se tzv. xenofobové mýlí, že jsou Afghánci nebezpeční.

Žena byla znásilněna a zneužita dne 26. prosince loňského roku. Chtěla se s někým setkat během noční vycházky, a když byla neúspěšná, rozhodla se jít se dvěma afghánskými muži, řekla policii.

Setkala se s dvěma uprchlíky bez doprovodu z Afghánistánu blízko restaurace a rozhodla se je doprovodit do azylového střediska v Ljungby.

Žena, členka skupiny bojující proti deportacím, řekla policii: „Nikdy jsem se nebála ani nebyla znepokojena lidmi z jiných zemí“ a „myslela jsem, že je docela zajímavé s nimi mluvit.“Když přišli do pokoje mužů v azylovém domě, události se rychle změnily. Muži začali pít alkohol a jeden z mužů se jí začal dotýkat, přestože mu řekla, že to nechce a opakovaně proti tomu protestovala.

Později jeden z mužů, nazvaný jako Anwar, ji análně a vaginálně znásilnil, zatímco druhý vedle ní masturboval. Byla to velmi bolestivá zkušenost, řekla žena.

Poté, co se dostala pryč, žena zavolala policii. Dva Afghánci byli zatčeni a minulý týden byli odsouzeni okresním soudem ve Växjö.

Anwar byl odsouzen za znásilnění. Dostal trest jeden rok a tři měsíce ve vězení. Zaplatí též 134,990 SEK (asi 320.000 Kč) za způsobenou újmu. Fardin byl odsouzen za sexuální zneužívání a zaplatí oběti 23 990 SEK (asi 57.000 Kč). Prokurátor nikdy nepožádal, aby byl Fardin vykázán.

Žena byla traumatizována hrozným zážitkem a nyní má problémy se spánkem.

(Jeden z podezřelých Foto: Švédská policie/friatider.se)           
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Švédská žena, která doprovázela dva Afghánce, aby dokázala, že je xenofobie špatná, byla zneužita a znásilněna

  • Středověká kultura náboženských agresivních fanatiků se setkala s falešnou humanitou bez hranic. A výsledek nikoho soudného nemůže překvapit. A nebo snad může?

  • Co na to říct, slunečko dostalo to oč si říkalo když je blba hlava musí trpět cele tělo

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*