Švédská vláda zveřejnila brožuru o migrantech legitimizující dětské sňatky

Švédská vláda zveřejnila brožuru o migrantech legitimizující dětské sňatky

Švédské sociální služby vydaly brožuru zaměřenou na migranty, která legitimizuje dětské sňatky, a to i přes hlasování v parlamentu, které minulý týden tuto praxi výslovně zakázalo.

Brožura je návodem pro „ty, kteří jsou ve Švédsku ženatí s dětmi“ a vyvolala ve skandinávské zemi rozruch.

Podle komentátora Angryho Foreignera, bosenského přistěhovalce, který žije ve Švédsku, brožura uznává dětská manželství, ale doporučuje, aby migranti nežili nebo neměli sex s někým mladším 15 let.

„Neexistují však žádné hrozby vězením ani informace o důsledcích,“ uvedl a dodal: „Ironicky by za to byli migranti více potrestáni ve své domovské zemi. Trest v Sýrii je 9 let vězení. Ve Švédsku jsou to pouze sociální dávky.“

Další Švédové kontaktovali server Infowars, aby vyjádřili své pobouření ohledně vydání brožury.„Stručně řečeno, dětské nevěsty jsou víceméně v pořádku!“Poznamenal jeden.

Začátkem minulého týdne švédský parlament hlasoval o zastavení uznání dětských manželství navzdory „feministické“ vládě země, která požadovala „výjimky pro zvláštní případy.“

„„Požadujeme úplný zákaz dětských sňatků. Je hanebné, že vláda chce ponechat zvláštní důvody pro dětská manželství. Zradili jste tyto dívky!“Napsal na Twitteru Robert Hannah, člen liberální strany a poslanec parlamentu.

Ve Švédsku byla řada případů, kdy bylo odhaleno, že jsou migranti ženatí s dětmi a úředníci to nechali tak.

V loňském roce se ukázalo, že 26letý Syřan byl ženatý s 13letou dívkou, kterou znásilnil. Nicméně, případ byl odložen, protože migrant spáchal tento trestný čin v Sýrii a ne ve Švédsku.

V říjnu loňského roku úřady dovolily 14leté žadatelce o azyl, aby žila se svým 25letým „manželem“ po dobu několika měsíců, dokud dívka neoznámila, že jí znásilnil.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Infowars)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Švédská vláda zveřejnila brožuru o migrantech legitimizující dětské sňatky

  • Blbost Evropanů už zřejmě dosahuje svého vrcholu. Normální člověk nemůže uvěřit tomu, že se budeme klanět středověkým metodám etnika, které je k nám v nepřátelském postavení. Jakmile jich bude více tak uvidíme, až jich bude většina tak budeme zdrhat. Ale kam ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*