Švédská televize oslavuje vydání arabské knihy „Jak na sex“ pro nově příchozí migranty

Švédská televize oslavuje vydání arabské knihy „Jak na sex“ pro nově příchozí migranty

Švédský novinář vydal novou sérii knih sexuální výchovy, o kterých tvrdí, že se snaží odpovědět na klíčové otázky nově příchozích migrantů o tom, jak se setkávat s lidmi, jak flirtovat a jak mít sex.

S cílem oslovit co nejvíce lidí, explicitně ilustrovaná kniha „Já a ty“ bude vydaná ve třech vydáních. Stejně jako ve sex kniha svedskošvédštině, kniha bude také dostupná v arabském jazyce „zejména pro ty, kteří jsou ve Švédsku noví“.

Vydání knih následuje po předchozím vydání knihy tímto autorem: Jednoduchá sexuální kniha pro děti.

Kniha byla představena ve švédském ranním vysílání TV4, kde byla publiku odhalena řada ilustrací. Na jedné je vidět vousatý muž s kapucí, který si představuje skupinovou fetišistickou sexuální scénu, na které má jedna žena oblečené uši Mickey Mouse, zatímco nasedá na muže, další žena se ohání bičem.

Zdá se, že další obrázek se zabývá problémem sexuálního zneužívání mladistvých. Zdá se, že mladá dívka objímá dospělou ženu a ptá se, zda budou mít sex – dospělá odpoví, že chce počkat.

Při vysvětlování procesu tvorby knihy na svých internetových stránkách, bývalý novinář vládního rozhlasu Chavez sex kniha svedsko 2Perez uvedl, že „hovořil se stovkami mladých lidí, nově příchozími, přistěhovalci a ve Švédsku narozenými lidmi.“ V odpovědi na otázky, kterou mu položili, Perez vysvětluje v knize: „Jak se dostat do kontaktu s někým ve spěchu a jak se dát dohromady?, stejně jako: „Je masturbace nebezpečná?“

Jinde na svých webových stránkách novinář předvádí svou práci s mladými Švédy, kde v jedné třídě s 20 žáky ve věku 10-12 let vedl „workshop o generových rolích“ a učil, že „genderové role a jiné normy jsou chápány. Není v nich nic přírodního ani vrozeného“.

Když se jej švédská televize zeptala, v co doufal, že jeho práce dosáhne, Perez odpověděl: „Chci, aby se tato kniha dostala do učeben pro přistěhovalce po celém Švédsku.“

Kniha je jen poslední z řady nedávných iniciativ ve Švédsku, jejichž cílem je odstranit rozpor mezi dlouhotrvajícími sexuálními normami v zemi a názory mnoha tisíců migrantů, kteří učinili ze Švédska svůj nový domov během probíhající migrační krize.Breitbart London v dubnu informoval o nové sexuální brožuře zveřejněné LGBT nevládní organizací ve Švédsku, která graficky vysvětluje pojmy „sexuální zdraví a práva ve Švédsku“ s ilustracemi skupinového sexu mezi migranty a Švédkami.

Další projekt, tentokrát švédského ministerstva mládeže a občanských záležitostí, byl spuštěn v září a konkrétně se zabýval konceptem souhlasu ve snaze snížit sexuální útoky mladých migrantů.

V březnové zprávě bylo odhaleno, že 85% podezřelých v případech hromadného znásilnění ve Švédsku bylo spácháno cizími útočníky.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Švédská televize oslavuje vydání arabské knihy „Jak na sex“ pro nově příchozí migranty

  • Kdyz tam politici nechali do zeme proudit stredoveke Islamisty s nenavistnym Islamem vuci nemuslimum a s nadrzenym prirozenim, neni divu, ze dnes musi sve rozhodnuti pred obcany hajit az do absurdna. Bude to jeste dlouho trvat, nez lide prijdou na to, ze poradek musi udelat jenom oni sami a politiky poslat tam, kam patri.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*