Švédská strana chce poslat zpět všechny migranty, kteří odmítají pracovat nebo přispívat společnosti

Švédská strana chce poslat zpět všechny migranty, kteří odmítají pracovat nebo přispívat společnosti

Pravicová strana Alternativa pro Švédsko (AfS) zahájila své celostátní volební turné ve dvou shromážděních ve Stockholmu, informoval deník Fria Tider.

Předseda opoziční strany Gustav Kasselstrand mimo jiné zdůraznil, jak je důležité posílat zpět přistěhovalce, kteří zneužívají švédskou pohostinnost.„Alternativa pro Švédsko může v moderní době vyvolat největší politické zemětřesení ve Švédsku. Je to zemětřesení, které by bylo desetkrát větší než vzestup švédských demokratů v Riksdagu (parlamentu), když vstoupíme do Riksdagu,“ uvedl Kasselstrand.

Místopředseda jeho strany zdůraznil ve svém projevu, že AfS chce nejenže vykázat nelegální a kriminální migranty. Strana chce také poslat zpět všechny přistěhovalce, kterým bylo uděleno povolení k pobytu a každého, kdo odmítá pracovat a přispívat švédské společnosti.

„I kdybychom dnes zcela zastavili imigraci, problémy ve společnosti budou zítra stejně velké. Zastavení imigrace nevyřeší škodlivý vývoj společnosti, nestačí… Jediným opatřením, které nám umožní zvrátit vývoj ve Švédsku, jsou návraty,“ řekl William Hahne.

Jejich shromáždění bylo narušeno asi padesáti levicovými extremisty, kteří vykřikovali slogany. Policisté však rychle extremisty přesunuli na vzdálené místo, kde jejich křik už setkání AfS nerušil.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*