Švédská státní televize: Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transgender

Švédská státní televize: Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transgender

Narození Ježíše, které se slaví na Vánoce, se objevilo, aniž by měl biologického otce. Státní švédská televize SVT však toto tajemství údajně odhalila.   

Ježíš nebo Panna Maria možná byli transsexuální, tvrdí. Narodil se Ježíš jako dívka? Ptá se SVT a věří, že našla podporu pro tuto teorii ve vědě.Tvrzení SVT není biblickým popisem tohoto narození, ale že Panna Maria otěhotněla s Josefem nebo někým jiným. Velmi zaujatý levicový kanál však opěvuje více genderově moderní teorii:

Fenomén známý jako partenogeneze. Vyskytuje se mezi řasami, rybami a žábami a znamená, že se embryo vyvíjí bez oplodnění. Potomek se pak geneticky shoduje s matkou – což znamená, že musí mít stejné pohlaví.

Jelikož jak jméno, tak zájmeno Ježíše je v písmu popsáno jako mužské, lze také konstatovat, že Ježíš byl transvestita/ transsexuál, podle švédské televize.

SVT také zvažuje jinou možnost – že Panna Marie byla muž, který se narodil jako žena díky partenogeneze a porodila Ježíše, který byl také mužem.

Jak muž Marie získal ženské pohlavní orgány a dělohu, aby mohl odnosit a porodit malého chlapečka Ježíše nebo jeho bratry však SVT nevysvětluje.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Švédská státní televize: Panna Marie se naklonovala a Ježíš byl transgender

  • SKUTEČNĚ! Musím, ač s nelibostí, uznat, že Švédsko předčí Německo, kde doposud přechodně žiji, v míře progresivní zblbělosti o několik délek. A to je , vzhledem ke zblbělosti německé, úctyhodný výkon. Klobouk dolů…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*