Švédská ministryně prohlašuje, že starší občané země jsou problémem, nikoli uprchlíci

Švédská ministryně prohlašuje, že starší občané země jsou problémem, nikoli uprchlíci

Švédská ministryně sociálních věcí Annika Strandhällová řekla deníku Aftonbladet, že starší občané země a nikoli uprchlíci, přetěžují systém zdravotní péče.  

Švédský systém zdravotní péče je tak přetížený, že pořadníky na chirurgii jsou tak dlouhé, že pacienti začínají doslova hnít, napsal dříve Aftonbladet.

Strandhälová je přesvědčena, že to není způsobeno masovou migrací do Švédska. Když čtenáři Aftonbladet uváděli, že přijímání uprchlíků zhoršilo švédskou zdravotní péči, ministryně odpověděla:

„To není pravda, to není pravda! Máme rychle stárnoucí populaci ve Švédsku. Očekávaná délka života se zvyšuje o 3,5 hodiny denně a máme větší počet kronikářů s celoživotními vztahy se zdravotní péčí, než před 30 lety.“

Podle Strandhällové „počet lidí ve věku 70 let a starších se zvýší o 300 000 do roku 2025“. To je podle ní velký problém. Přijímání utečenců s tím nemá údajně nic společného.

(Švédská ministryně sociálních věcí Annika Strandhällová Foto: Wikipedia)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Švédská ministryně prohlašuje, že starší občané země jsou problémem, nikoli uprchlíci

  • Tato blbka je už produktem nové výchovy mladých ve školství o což se starají university Sorose a nejen ty, neboť ten sorosismus už je rozlezlý po celé Evropě.. My už také máme dětské dvanáctileté blbky, které za to tak ještě nemohou, protože byly poslušné příkazu dospělých. Ale až tyto slečny dospějí tak už také ,mají našlápnuto na nějakou tu dobrou politickou funkci. Je to hrůza jak mládež je záměrně oblbována a používána k politickému boji. Pořád se bojuje a podle toho ten svět teď vypadá.

  • Co k tomu dodat? Taky zestarnes a budes to pak videt jinak, ty blba skeble!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*