Švédská mateřská školy nutí chlapce, aby se oblékali jako dívky

Švédská mateřská školy nutí chlapce, aby se oblékali jako dívky

Všechny děti musí být nazývány „přátelé“, chlapci jsou nuceni nosit šaty a knihy Astrid Lindgrenovové jsou vyhazovány ve jménu kritické normy.  

Deník Världen i dag hovořil a „Annou“, která pracovala ve švédské mateřské škole dva roky.  Pod podmínkou anonymity vyprávěla o situaci v mateřské škole.Anna uvedla, že byla kárána za to, že říkala „on“ nebo „ona“ – musíme používat genderově neutrální zájmeno „přátelé“. Všechny knihy v mateřské škole byly přezkoumány a všechny odkazy na pohlaví byly změněny na správné termíny podle tzv. „Genderové teorie“. Populární knihy jako Emil a Pippi byly vyhozeny a knihovna naplněna dětskými knihami, které se zabývají tématy jako transsexualita a homosexualita.

Děti již ve věku 1 a 2 roky mají skupinové diskuze, že se chlapci mohou zamilovat do chlapců a dívky do dívek. Některé děti byly dotazovány, do koho jsou zamilované.

Malý chlapec vypadal zmateně a nakonec řekl: „Do mého LEGA“, podle slov Anny.

Není přípustné říci dětem v nových šatech, že vypadají hezky. Nikdo nemůže říct dětem, že jsou roztomilé. Nemůžete používat slova jako chlapec, dívka, maminka a tatínek. Musí se používat genderově neutrální pojmy.

Někteří z rodičů se také účastní těchto praktik v mateřské škole a jsou pohoršeni tím, když je někdo nazve třeba „máma“. Chtějí být nazýváni „rodičem“.

Ale mnozí z rodičů prostě nevědí, jak fanatická je tato mateřská škola, co se týče těchto genderových teorií, kde slova jako sněhulák a Santa Claus byly nahrazeny korektními termíny a populární Disney filmy byly z principu zakázány.

Jednou se Anny zeptala dívka: „Jsem chlapec nebo holka?“

Anna ignorovala směrnice a řekla: „Jsi holka“.

Anna uvedla: „Nemůžu se řídit těmito pravidly. Prostě nemůžu. Jdou proti všemu, co znám.“

Je důležité poznamenat, že to není soukromá mateřská škola s výrazným genderovým profilem, ale obecná mateřská škola ve Švédsku.             
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*