Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla

Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla

Po přečtení článku o tom, že papež František tvrdí, že zájmy uprchlíků jsou důležitější než národní bezpečnost, jsem paf.

Chce, aby země zjednodušily proces udělování „humanitárních víz“ a sjednocování rodin. Chce zvýšit informovanost migrantů o jejich právech (přičemž oni mají o nich lepší informace, než my o svých). Dále chce prosadit, aby se zajistily právní cesty pro bezpečné stěhování a usazování v nových zemích – tedy vstup do nových zemí bezpečně a legálně. Chce zamezit vracení nelegálních migrantů zpět do jejich zemí. Prý snaha o integraci migrantů je málo, prý musí hostitel hostit lépe. A svoje vize chce protlačit do valného shromáždění OSN. Americká vláda prý doufá, že tento návrh dvou tzv kompaktů bude připraven do února příštího roku a bude o něm rozhodnuto příští rok v září.

Jsem totálně konsternovaná. My tady řešíme ohledně nelegální migrace v podstatě drobnosti ve srovnání s touto papežskou a americkou aktivitou, jejímž zájmem je absolutní diktát jakési skupiny úchylů vůči celému světu, jak má být rozložen. Jediné, v co lze doufat je, že katolíci jsou v jádru normální lidé a svého svatého otce odsvatí.

Rumuni se prý děsí, že nová migrační cesta povede přes Černé moře. Na jejich místě bych postavila oboustranně oplocenou cestu via Vatikán, která by ústila na tom slavném Svatopetrském náměstí. Protože prý kompakty budou platit pro celý svět bude muset i on, papá, umožnit všem migrantům pracovat (třeba mu mýt nohy, či jiné části těla, každý jednu vteřinu za patřičný obolus) Sixtinskou kapli bude muset předělat na mešitu, náměstí pokrýt koberečky a nespíš bude rád, když se mu podaří prchnout do pouště bez újmy na zdraví.

Ale vážně. Nedovedu si představit pýchu tohoto starce, který se rozhodl ze své pozice ničit životy lidí (a to jak místních, tak migrantů) a dokonce je chce přesvědčit, že pokud budou jeho rozhodnutím trpět, je to normální a v pořádku. Před nedávnem dokončil svatořečení tzv. matky Terezy, ženy, která měla potěšení z utrpení nemocných a umírajících a byť vymámila z mecenášů obrovské částky peněz, tyto peníze nebyly použity na lékařskou pomoc potřebným v jí zřízených domech hrůzy. Byla snad ona inspirací papeže Františka, že je málo utrpení?

Zrůdy jsou u moci a jsou přesvědčeny, že jsou oprávněny diktovat všem, jak mají myslet a co mají dělat. Nelze držet huby a krok, teď už to opravdu nelze!

No, svět je přece jen docela velký a rozmanitý a znovu si v takových situacích připomínám moudrost mé paní tchýně „na zlé zlé“, zde na papeže Číňany, Rusy a další autoritářské režimy, které to snad nespolknou.

Ještě dodatek: papežové v podstatě po celou dobu svého historického působení byli mocí, která ovlivňovala životy lidí, ale málokdy k jejich prospěchu. Papež František tímto politickým pokusem dokazuje, že Vatikán se i nadále považuje oprávněn manipulovat s lidmi, a to nejen se svými příslušníky, ale s obrovskou masou lidí, kteří mají k této instituci přinejmenším odstup, ne-li odpor. Jsou jakési prognózy o konci Vatikánu v brzké době a tento papežův podraz může být začátkem konce.

Zdroje:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/447021-zajmy-uprchliku-jsou-dulezitejsi-nez-narodni-bezpecnost-tvrdi-papez-frantisek.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/447029-cerne-more-se-stava-novou-migracni-trasou-desi-se-rumunsko.html

(Foto: Jorge Mario Bergoglio (news va)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Svatý otec? Vypadá to, že pochází z pekla

  • Divím se jak ještě některý věřící může věřit papežovi. Už od začátku na jeho jmenování bylo něco divného. On byl vyššími pozemskými činiteli připraven, odsouhlasen, schválen a dosazen. To co pronáší je jako ovoce po kterém ho máme poznat. Za koho kope je jasné, Vatikán je vlastně politická organizaece, která teď kope za NWO. Jinak ty jejich tajemství, pedofilové atd. to je teda námět na horor.

  • Můžou jim poskytovat azyl ve Vatikánu. Když je tak chytrej. Tyhle pičoviny může kázat jen někdo, kdo nemá strach o vlastní děti a svou rodinu ….

  • Tak klasika. Ono málokdo zabil tolik lidí jako institut papeže – hony na čarodejnice, křížové výpravy, teď „soft“ genocida bílého obyvatelstva atd. Náboženství jako instituce vždy končí jako zlo, pravá víra chrámy, kněze ani papeže nepotřebuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*