Stydím se za naši zločineckou vládu, za její postoj a podporování války na východě Ukrajiny !

Stydím se za naši zločineckou vládu, za její postoj a podporování války na východě Ukrajiny !

Před pár dny jsem se vrátila z východní Ukrajiny, konkrétně z Doněcka. Vývoj a průběh válečného konfliktu sleduji již od samého počátku. To, jak nám prezentují  situaci na východě Ukrajiny naše média a naše vláda je absolutní lež. Vždy jsem s ohledem na kontakty měla informace takzvaně z první ruky a především z mnoha zdrojů, takže nebylo až tak těžké si na celý válečný konflikt podporovaný mimo jiné i naši vládou, vytvořit objektivní názor. Ovšem není nad osobní zkušenost a musím konstatovat, že to, co jsem viděla osobně, ty hrůzy a zoufalé lidské osudy, které má na svědomí Porošenkův fašistický režim ve mě zanechaly hluboký dojem.

Bombardováním zničená lidská obydlí, školky, školy, internáty, nemocnice, ale zejména spousty  mrtvých a raněných to vše je realita, která mi velmi připomíná „humanitární bombardování“ v Srbsku , které tak podporoval „mírotvorce“ Havel. Jak může někdo podporovat zabíjení nevinných civilistů jen pro své vlastní ekonomické zájmy ? Za vším stojí opět USA, kterým jde o tuto lokaci z důvodu zmocnění se nerostného bohatství, například břidlicového plynu.

Denně jsem vyjížděla do postižených oblastí v okolí Doněcka. V průběhu 7 dní jsem průběžně navštívila  oblasti, které byly nejvíce zasaženy běsněním kyjevské, západem podporované pučistické bandy – konkrétně Oktyabrsky, Doněck, Ilovaysk a Uglegorsk. S představiteli vlády jsme projednávali možnosti humanitární, ale taky ekonomické spolupráce. Setkala jsem se taky s primátorem města Doněck a s mládeží z hnutí Doněcká republika. Dohodli jsme se na podepsání memoranda o vzájemné spolupráci.  V Doněcku jsem mluvila hodně s civilními obyvateli a velmi mě dojala jejich vůle se nepoddávat tak obtížné situaci, ve které se díky válce nacházejí. Snaží se neustále opravovat své domy, uklízet okolo svých obydlí a především žít normálním životem, pochopitelně v rámci svých možností.

Musím konstatovat, že Doněck je překrásné město. Město, které vám nabídne úplně vše, nač si jen vzpomenete. Když žijete přímo v Doněcku, tak nepociťujete takřka žádné známky války. Jsou ovšem denně slyšel z pár kilometrů vzdálených oblastí výbuchy dělostřeleckých granátů. Toto svědčí o naprosté ignoraci minských dohod ze strany kyjevské junty.

Porušování minských dohod, které od začátku ukrofašisté nedodržují a je podporováno záměrným přehlížením ze strany OBSCE. Nejen dle mého názoru je funkce OBSCE pouze výzvědná, aby sbírala informace pro americkou stranu, následně pro ukrofašisty. Nic pozitivního za celou dobu konfliktu nedokázala. Poslední incident se stal před pár dny, kdy za nečinného přihlížení OBSCE odstřelovali ukrofašisti dvě civilistky na autobusové zastávce. Toto přesně vypovídá o jejich činnosti nebo lépe řečeno naprosté nečinnosti… .

Setkala jsem se pochopitelně i s místními domobranci, v našich médiích prezentovanými jako separatisté, kterým jsem vyjádřila svou podporu a se kterými jsme si předávali vzájemné zkušenosti, kterých mají konkrétně tito hrdinové – domobranci opravdu mnoho. Tito „separatisté“ jsou obyčejní lidé, vlastenci, kteří se snaží bránit jen své rodiny a domovy před ukrofašistickými zrůdami a poskoky ukrajinského prezidenta Porošenka. Toho Porošenka, který je dotován a podporován západem, jak finančně , tak zbraněmi, aby mohla válka na východě Ukrajiny nadále přesně dle scénáře USA pokračovat. Není žádným tajemstvím, že tzv. Majdan zinscenovala a financovala rovněž vláda USA.

Stydím se za naši vládu a zejména za europoslance Štětinu, který veřejně podporuje fašistické hnutí AZOV a předkládá nám je jako hrdiny. Tito „hrdinové“ střílejí do civilistů, zabíjejí, znásilňují a  mučí obyvatelé východní Ukrajiny. A tyto hrůzy podporuje naše zločinecká vláda tím, že podporuje zločince a vraha Porošenka a jeho vojenské  aktivity a to nejen finančně.

Osobně jsem cítila jako svou morální povinnost očistit před vládou DNR náš národ a zdůraznit, že náš národ se v žádném případě nestotožňuje s postoji naši zločinecké a především pouze proamerické vlády.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Stydím se za naši zločineckou vládu, za její postoj a podporování války na východě Ukrajiny !

  • Náš velký bijec za lidská práva Kalousek s Krvavou Nadou s oznáčkem na klopy v čele průvodu pražských náckofilú, je to ostuda nejen naše, ale i světová. Hájí kdysi zaostalý Tibet od čínské nadvlády, přitom sám podporuje ukrajinskofašistický režim na Ukrajině. Top09 je zvrácenost sama, sama se tak zničí, to co předvela se zrádcovskou ČT, už překročilo všechny meze slušnosti. Doufejme, že s nimi voliči taky tak zatočí, když o to nemá zájem český parlament!!! Je to ostuda nás všech!!!!

  • Nejlepším výsledkem bude rozdělení Ukrajiny na východní proruskou a západní. Ta západní by byla nárazníková zóna pro případ války. Ukrajincům se nedá pomoci zvenčí. Všechny peníze rozkrade vrchnost. Ukrajině by měla dát EU jasně najevo, že v EU pro ní není místo. Ukrajina je nebezpečná pro své spojence, nikoliv nepřátele. Ať začnou UK pracovat, obdělávat pole a ne válčit. Pak by mohli prosperovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*