Studentkám, které si stěžovali na vstup transsexuála na dámské sprchy vyhrožují žalobou za zločin z nesnášenlivosti

Studentkám, které si stěžovali na vstup transsexuála na dámské sprchy vyhrožují žalobou za zločin z nesnášenlivosti

gender

Studentkám, které si stěžovali na vstup transsexuála na dámské sprchy vyhrožují žalobou za zločin z nesnášenlivosti. Studentky ve škole Forence High v Coloradě čelí výhrůžkám v souvislosti s jejich stížnosti vůči transsexuála, který se objevoval v dámských sprchách. Údajně se mohli dopustit zločinu z nesnášenlivosti.

První stížnosti  vůči jeho jednání, které byli ze strany rodičů děvčat, byli školou zamítnuty s tím, že práva transsexuálního chlapce převážili nad práva dívek.

Když stížnosti ze strany dívek neustávaly, tak jim začala škola vyhrožovat, že pokud v tom budou pokračovat, tak budou vyloučené z atletického týmu, nebo dokonce žalovány za zločiny z nesnášenlivosti.

V souvislosti s tímto případem dostala škola dopis od Pacifického institutu spravedlnosti, který ji varoval, aby neupřednostňovala práva transsexuála před právy dívek. Institut se také vyjádřil, že se nehodlá dívat na to, jak 99,7 procent studentek přichází o soukromí a právo se vyjadřovat jen kvůli 0,3 procentům populace, která neví co se svým pohlavím.

CBS News informuje, že si škola stojí za svým názorem tak pevně, že se děvčata zřejmě dobrovolně vzdají užívání společných sprch.

I když je přístup Colorada k transsexuálním studentům daný vnitřní politikou jednotlivých zařízení, tak se Kalifornie stala prvním americkým státem, který umožňuje dívkám i chlapcům si vybrat jaký typ sprch a toalet budou používat, bez ohledu na jejich pohlaví.Tento zákon podepsán demokratickým guvernérem Jerry Brownem  a platí od 1.ledna.

Pacifický institut spravedlnosti už vydal petici, která by přinutila úřady zákon posunout do veřejného referenda a pokud se do 10. listopadu podaří nasbírat 500.000 podpisů, tak jej budou nuceni pozastavit až do dalších kalifornských voleb v roce 2014.

Server Bloomberg.com informoval o tom, že jsou obyvatelé Kalifornie doslova šokováni představou, že by měli šatny a sprchy sdílet studenti opačného pohlaví a vyvíjejí velký tlak na to, aby byl zákon zastaven. Pokud by se jim to podařilo, tak by to mohlo jít příkladem pro ostatní země.

Nicméně ne státech jako Colorado, Massachusetts, Connecticut a Washington jsou vydaní studenti i rodiče napospas vůli škol, které většinou přijímají opatření prosazující práva extrémní minority na úkor dodržování práv většiny studentů, které nutí používat společné šatny i sprchy s osobami, které se identifikují jako transsexuální.

zdroj : infowars.com

překlad : svobodnenoviny.eu

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*