Studenti v Německu jsou nyní nazýváni za kritiku migrace „nacisty“

Studenti v Německu jsou nyní nazýváni za kritiku migrace „nacisty“

Levicové potlačování svobody projevu se v Německu stále zhoršuje. Mnoho studentů se už neodváží otevřeně vyjádřit své názory na migrační politiku, píše deník Epoch Times.      Strana Alternativa pro Německo (AfD) obdržela několik zpráv od studentů, kteří byli nazváni nacisty za kritiku migrační politiky Angely Merkelové.

Od tohoto školního roku zahájila AfD „Neutrální školní iniciativu“ v druhém největším německém městě Hamburk. Cílem iniciativy je bojovat proti politické indoktrinaci a posílit demokratický a svobodný diskurs v hamburských školách.

Strana obdržela stížnosti na muslimské modlitby a na politické klima v hamburských školách.

„Obdrželi jsme informace o incidentech, které se týkají demonstračních modliteb muslimů v hamburských školách. To může mít za následek konflikty mezi zachováním míru ve škole a negativním popíráním ze strany studentských orgánů,“ tvrdí mluvčí AfD Alexander Wolf.

„Mnoho studentů také informuje o klimatu diskuze v politickém vzdělávání, v němž se už neodváží kritizovat migrační politiku Angely Merkelové, protože by byli ostatními studenty očerňováni a nazývání nacisty,“ dodává Wolf.

Mluvčí AfD také uvádí příklady učitelů, kteří porušují neutrální školní prostředí:

„Problémem jsou zprávy od lidí, kteří předstírají, že jsou učitelé a agresivně urážejí naší stranu nebo ji dokonce vyhrožují násilím. Toto chování je hanebné, ale také ukazuje, že jsme s naší akcí spustili nepohodlnou a nezbytnou diskuzi.“

Podle AfD „Narušení pravidel neutrality není triviální trestný čin, protože za ním je obvykle úmyslná snaha shromažďování studentů – nebo na úrovni školských úřadů a učitelů – pro politické nebo ideologické cíle.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Studenti v Německu jsou nyní nazýváni za kritiku migrace „nacisty“

  • Politikům doporučuji, aby posílali své nezletilé dcery do uprchlických hnízd jako dobrovolnice, které budou učit přistěhovalce jazyky. Možná se něčemu přiučí a budou mluvit jinak.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*